Çözüldü [Kısmi Çözüm] Call of Duty Warzone "SERVER DISCONNECTED"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

msneverjealous

Centipat
Call of Duty Warzone açılırken 2 gündür "SERVER DISCONNECTED" hatası alıyor ve oyuna giremiyordum. İnternette ne kadar yöntem varsa neredeyse hepsini denedim, hatta oyunu kaldırıp, baştan indirip tekrar yükledim. Hala sonuç aynıydı. Yine "SERVER DISCONNECTED" hatası alıyor ve açılmıyordu.

Az önce cep telefonumun internetinden bağlanmayı denediğim de oyuna girebildiğimi fark ettim. Demek ki sorun kesinlikle internet bağlantısıyla ilgili. Cep telefonu internetiyle oyunu oynayabilirsiniz. Sorunu kısmen çözsem de, yeterli olmadığı kesin. Kesin çözümü bulan olursa lütfen paylaşsın. İyi günler.

Çözüm
@Biodamla bunları denemiştim, maalesef çözülmemişti.

Bu arada sorun çözüldü arkadaşlar, bendeki sebebi modemmiş.
Yeni ile değiştirilince sorun çözüldü.
Call of Duty Warzone açılırken 2 gündür "SERVER DISCONNECTED" hatası alıyor ve oyuna giremiyordum. İnternette ne kadar yöntem varsa neredeyse hepsini denedim, hatta oyunu kaldırıp, baştan indirip tekrar yükledim. Hala sonuç aynıydı. Yine "SERVER DISCONNECTED" hatası alıyor ve açılmıyordu.

Az önce cep telefonumun internetinden bağlanmayı denediğim de oyuna girebildiğimi fark ettim. Demek ki sorun kesinlikle internet bağlantısıyla ilgili. Cep telefonu internetiyle oyunu oynayabilirsiniz. Sorunu kısmen çözsem de, yeterli olmadığı kesin. Kesin çözümü bulan olursa lütfen paylaşsın. İyi günler.
Aile güvenliği açık mı?

Call of Duty Warzone açılırken 2 gündür "server dısconnected" hatası alıyor ve oyuna giremiyordum. İnternette ne kadar yöntem varsa neredeyse hepsini denedim, hatta oyunu kaldırıp, baştan indirip tekrar yükledim. Hala sonuç aynıydı. Yine "server dısconnected" hatası alıyor ve açılmıyordu.

Modemin ile ilgili olduğunu düşünüyorum başka bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyin veya Ethernet kablosu ile de deneyebilirsiniz.

Aile güvenliği açık mı?
Aile güvenliği açık değil.
Modemin ile ilgili olduğunu düşünüyorum başka bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyin veya Ethernet kablosu ile de deneyebilirsiniz.
Turkcell Superonline Fiber modemim var, maalesef başka bir modemim yok.
*** O kadar uğraştım, fakat kendi kendine düzeldi şu an.
Aile güvenliği açık değil.

Turkcell Superonline Fiber modemim var, maalesef başka bir modemim yok.
*** O kadar uğraştım, fakat kendi kendine düzeldi şu an.
Düzeltme: Oyuna bazen hızlı bazen yavaş da olsa giriyor ve kafasına göre sürekli atıyor. Lag oluyor. Yani hala tam olarak çözülmedi.
Turkcell superonline ile görüştüm. Uzaktan çözemediler. Eve gelip bakacaklar.

Son düzenleme:
Bu sorun bir arkadaşımın daha başına geldi bir kaç konuya bakarak sorunumuzu şu şekilde çözdük umarım işine yarar.
Başlat - Çalıştır services.msc buradan UPnP Aygıt ana makinesini devre dışı bırakıyoruz ve sorunumuz çözülüyor.
Blizzard'ın kendi internet sitesinde şöyle bir çözüm daha var bir arkadaşımda gerçekten işe yaradı denemelisiniz.
  1. While on the desktop, press Windows Key and type CMD.
  2. Right-click Command Prompt and select Run as administrator.
  3. Type ipconfig /release in the command prompt.
  4. Wait a few seconds for a reply that the IP address has been released.
  5. Type ipconfig /renew in the command prompt.
  6. Wait a few seconds for a reply that the IP address has been re-established.
  7. Type ipconfig /flushdns in the command prompt.
  8. Close the command prompt and attempt to make a connection.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı