Kitabı Bitirikten Sonraki İçimde Oluşan Boşluk

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Çok kötü bir duygu. Kendinizi kaptırıyorsunuz karakterler ile bütünleşiyor onlar ile birlikte yolculuğa çıkıyorsunuz fakat kitap bittiğinde üzülüyorsunuz. Artık sayfalar bitmiştir ve ardında bir şey yazmıyordur. 7 seri olan Harry Potter kitabını 3. kitap dahil devamını bitirdim. Yarın 1 ve 2. seriyi sipariş etmeyi planlıyorum. Sonuçta okuyacağım ve onlarda bitecek ama bir an düşünüyorum hiç başlamasa mıydım diye... Tabi filmde de etkilendiğim noktalar vardı ama film bittiğinde böyle bir boşluk hissetmemiştim. Hatta şu an hazır 1 ile 2. kitabı almayı düşünüyorken tekrar 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 diyerek bir daha bitireyim mi diyorum kendi kendime...

Küçük bir çocuk gibi hissediyorum şu an kendimi. :D Hiç tahmin etmezdim böyle etkileyeceğini... :(

Çok kötü bir duygu ya açıkça söylemek gerekirse. Kitap bittiğinde sersemlemiş gibi oluyorsunuz.

Ben de güzel kitapların ve filmlerin sonunda bu duyguyu hissediyorum. Keşke hiç bitmeseydi diyorum çünkü her kitaptan/filmden o zevk alınmıyor.

Ben de güzel kitapların ve filmlerin sonunda bu duyguyu hissediyorum. Keşke hiç bitmeseydi diyorum çünkü her kitaptan/filmden o zevk alınmıyor.

Birde kitapta ve filmi de yapıldı yaratılmış olan Dünya öyle hoşuma gitti o kadar güzel geldi ki... En azından şu anda bulunduğumuz Dünya'dan çok güzel bir dünya... Tabi onunla birlikte gelen hayat. En sevdiğim ders iksir olurdu herhalde. :)

Neyse ki Kitabı bitirdikten sonraki gibi değilim çok şükür. O şoku atlattım yani. Çok kötü bir histi çok etkiledi ne yapacağımı bilemedim. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı