Kitap Önerisi

Trolldelta13

Femtopat
Daha fazla  
Kendimi bildim bileli kitap okumuşumdur. Ama pandemi döneminde kitaplardan soğumaya başladım. Kitapların büyülü dünyasına tekrar girmek istiyorum. Sevdiğim türler: Bilim, bilim Kurgu, tarih, teknoloji, oyun uyarlaması. Önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimi bildim bileli kitap okumuşumdur. Ama pandemi döneminde kitaplardan soğumaya başladım. Kitapların büyülü dünyasına tekrar girmek istiyorum. Sevdiğim türler: Bilim, bilim kurgu, tarih, teknoloji, oyun uyarlaması. Önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar.

Hocam Harry Potter okuyabilirsiniz.

Ben henüz alamadım fakat İlber Ortaylı`nın yazdığı Türklerin Tarihi setini almayı planlıyorum, eminim güzeldir. Aklınızda bir fikir bulunsun diye belirttim kitapları henüz okumadığım için kesin alınır diyemiyorum. Onun dışında ilginizi çeker mi bilemiyorum fakat Ashlee Vance`ın kaleme aldığı Elon Musk: Tesla ve SpaceX Muhteşem Geleceğin Peşinde kitabını çok beğenmiştim, 2, 3 yıl önce okumuştum, halen aklımdadır.

Kendimi bildim bileli kitap okumuşumdur. Ama pandemi döneminde kitaplardan soğumaya başladım. Kitapların büyülü dünyasına tekrar girmek istiyorum. Sevdiğim türler: Bilim, bilim Kurgu, tarih, teknoloji, oyun uyarlaması. Önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar.
Hocam The Witcher serisini okuyabilirsiniz eğer okumadıysanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı