Kitap önerisi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar,

Kitap okumayı seven birisiyim. Ne tür sevdiğimi hala keşfedemedim. Kitap sararsa, bitirmem 1 gün sürmez.

Ama genellikle girişimci kitapları, "Olasılıksız", "Yaşar Ne Yaşar, Ne Yaşamaz", "Suç ve Ceza" kitaplarından etkilenmiştim.

Kitap önerir misiniz? Spoiler vermeden lütfen.

Yaban'ı okumanı kesinlikle öneririm. En sevdiğim kitaplardan biridir. Çok akıcıdır. Dediğin kitaplarla pek ilgisi yok ama beğeneceğini düşünüyorum.

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu. Eski Türkçeden kelimeler kullanıldığı için dili ağır gelebilir ama öyle fazla ağır değil. Yine akıcı bir kitap. Psikolojik dram gibi. Biraz acıklı bir kitaptır yani dediğim gibi, eğer böyle kitaplardan hoşlanmıyorsan okumayabilirsin.

Merhabalar,

Kitap okumayı seven birisiyim. Ne tür sevdiğimi hala keşfedemedim. Kitap sararsa, bitirmem 1 gün sürmez.

Ama genellikle girişimci kitapları, "olasılıksız", "yaşar ne yaşar, ne yaşamaz", "suç ve ceza" kitaplarından etkilenmiştim.

Kürk mantolu madonna.

Merhabalar,

Ama genellikle girişimci kitapları, "Olasılıksız", "Yaşar Ne Yaşar, Ne Yaşamaz", "Suç ve Ceza" kitaplarından etkilenmiştim.

Stephen King kitaplarını alabilirsin.
Nutuk.
Çılgın Türkler.
Senin yazdığın kitapları okumadığım için ne tür kitap olduğunu bilemeyeceğim. Bu yazdıklarıma bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı