Kitap önerisi

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Selam, sürükleyici, sıkıcı hikayesi olmayan, çok sıkmayan, aşırı küçük yazılı olmayan bir kitap arıyorum. Konusu aksiyon, polisiye, dram vb. olursa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam, sürükleyici, sıkıcı hikayesi olmayan, çok sıkmayan, aşırı küçük yazılı olmayan bir kitap arıyorum. Konusu aksiyon, polisiye, dram vb. olursa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Simyacı mükemmel okumadıysan mutlaka oku

"John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut" serisi.

Polisiye olarak gayet güzel kitaplar.

Lütfen basit yayınevlerinden çıkan basit ve kötü çevrili romanları okumayın.
Tavsiyelerim şunlar:
1. Hasan İzzettin Dinamo - Savaş ve Açlar (Şiddetle herkese tavsiyemdir.)
2. Cengiz Dağcı - Onlar da İnsandı
3. Fırat Sunel - Salkım Söğütlerin Gölgesinde
4. Yaşar Kemal'in tüm kitapları (İnce Memed serisine girersen hayata bakış açın değişir)
5. Dan Brown - Robert Langdon serisi (Aksiyon dediğin için öneriyorum öncelikli önerilerim yukarıda)
6. Livaneli - Serenad
7. Livaneli - Kardeşimin Hikayesi
8. Şu Çılgın Türkler (Okumuşsundur diye sonlara bıraktım)
9. Yüzüklerin Efendisi serisi
10. Otostopçunun Galaksi Rehberi (küçük yazılı ama mükemmel bir şaheser).

Kayseri'ye 4.kitap fuarı açılmış, okulla gittik.

1- Zıddı diye bir kitap aldım, polisiye olarak önerildi.
2- Hayvan Çiftliğini aldım, çok iyi fiyata aldım. Başladım ve sardı.
3- "Kavgam" aldım, arkadaşlarım tarafından öneriliyordu ve ben de merak ediyordum.
4- "1984" diye bir kitap aldım, arkadaşım aldı ve bana da bayağı tavsiye etti.
5- Sefiller aldım, hocalarımdan da duyuyordum kitabı.

Buranın hepsine 75 TL verdim, değdi mi? Bence değdi, sınıf arkadaşlarım 40 TL'ye manga aldılar ve böyle bir "zeka"ya sahip olmadığım için mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı