Kitap önerisi

Lady Hellbender

Kilopat
Merhaba,

The Witcher, Metro Triloji, Dune, Taht Oyunları gibi bu tür ve tarzlara benzer bir bilim kurgu, fantastik, macera tadında kitaplar veya romanlar arıyorum. Okuyacak pek kitaplarım bitti ve ne alacağımı bilemediğim için bir de sizin önerilerinizi alayım diyorum. Fiyat konusunda hiç bir önemi yok ancak Amazon veya Hepsiburada gibi platformlardan alacağım için linkini de belirtmeniz iyi olur.

Sevgilerimle.

Hah, bakın onu okumadım. Var mı alabileceğim uygun fiyatlı ve kaliteli baskısı olan bir site?

Fiyatları araştırın hocam. Ben geçen yıl 30 TL aldığım metis yayıncılık Yüzüklerin Efendisi 1. kitap şimdi kaç TL bilmiyorum. Amazon, Hepsiburada, D&R, idefix, bkm kitap, kitapyurdu fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Fiyatları araştırın hocam. Ben geçen yıl 30 TL aldığım metis yayıncılık Yüzüklerin Efendisi 1. kitap şimdi kaç TL bilmiyorum. Amazon, Hepsiburada, D&R, idefix, bkm kitap, kitapyurdu fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
Tamamdır o halde. Metis Yayıncılık, not aldım. Fiyatı haliyle uçmuştur zaten. Malum kur uçuştayken kitap stokçuluğu yapayım. :)

LOTR'dan önce Hobbit okuyun. Direkt olarak Tolkien Mirası satın alabilirsin.

Sonrasında kör olmayacağınızı garanti edemeyerek Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt) alabilirsiniz. Daha 2. sayfadan filmde ne kadar az detay olduğunu göreceksiniz.
Metro Triloji'de küçüktü yazılar ve uzundu. Ona rağmen kör bile olmadım. :) Önerinizi dikkate alıp, Miras'tan başlayıp 3'lü seriye geçeceğim.

Bi' liste çıkarayım da hangi platformda iyi fiyatlı ve kaliteliyse oradan buradan parça parça alacağım. Keza Dune serisini öyle yapmıştım ve yaklaşık 30 lira civarı kârım olmuştu. :)

Tamamdır o halde. Metis Yayıncılık, not aldım. Fiyatı haliyle uçmuştur zaten. Malum kur uçuştayken kitap stokçuluğu yapayım. :)

Metro Triloji'de küçüktü yazılar ve uzundu. Ona rağmen kör bile olmadım. :) Önerinizi dikkate alıp, Miras'tan başlayıp 3'lü seriye geçeceğim.

Bi' liste çıkarayım da hangi platformda iyi fiyatlı ve kaliteliyse oradan buradan parça parça alacağım. Keza Dune serisini öyle yapmıştım ve yaklaşık 30 lira civarı kârım olmuştu. :)
22/11/63'te okuyabilirsiniz bu arada.
Çok kral kitaptır, ilk sayfadan itibaren tek solukta okursunuz. Birçok Stephen King kitabı gibi :)
( Kitaplara küsmem derseniz Kan Davası'da olur ancak konudan konuya atlayarak sizi sonu olmayan bir meraka sokuyor.)

Ayrıca Dune'u beğendiniz mi?
Dün itibariyle İngilizce basımını okumaya başladım ama şimdilik içine pek çekmedi.

Tamamdır o halde. Metis yayıncılık, not aldım. Fiyatı haliyle uçmuştur zaten. Malum kur uçuştayken kitap stokçuluğu yapayım. :)

LOTR okuma serisi var. Kronolojik olarak okuma ve kitabı anlayarak okuma sırası. Tavsiyem Hobbit LOTR serisi silmarillion ondan sonraki ilginize göre devam ediyor. Dune kitabı hakkında bilgi verir misiniz nasıl kitap.

Geri
Yukarı