Kitap önerisi

Merhabalar öncelikle. Ben elimdeki kitapları bitirmiş bulunmaktayım. Yeni bir kitap arayışına girdim. Önümde o kadar çok tür seçeneği var ki hepsinden öneri alıp sıra sıra okumak istiyorum. Bu türleri yazacağım, siz hangi tür ile ilgilenirseniz o türden önerirsiniz. Zaten maddeler halinde olacak. Siz madde sayısını yazıp ona göre öneri sunarsanız daha anlaşılır olur. Şimdiden öneri sunan herkese teşekkür ederim. İstediğim kitap türleri;
  1. Seri Katiller
  2. Fantastik
  3. Dedektiflik (Sherlock Holmes diyecekseniz serisini yazarsanız çok sevinirim. İnternette araştırdım çok farklı şeyler var.)
  4. Bilim Kurgu
  5. Bilgisayar, Yazılım(Bu alanda her şeye açığım. Bilgi öğrenmek değil amacım zaten bu konuda bilgiye sahibim. Sadece içeriklerini merak ettim.)
  6. Teknoloji
  7. Tarih (Öyle genel tarihi anlatan değil de, tanınmış isimleri veya devletleri anlatan kitaplar. Veya eski uygarlıkları, dinleri anlatan kitaplar.)
  8. Gizemli olayları anlatan ve okudukça çözülen kitaplar.
  9. Uzay
Dan Brown - Robert Langdon serisi
Otostopçunun Galaksi Rehberi
Dune serisi
Game of Thrones serisi
Witcher serisi
Marslı
Artemis
Muazzez İlmiye Çığ'ın kitapları
Karen Armstrong kitapları.

Merhabalar öncelikle. Ben elimdeki kitapları bitirmiş bulunmaktayım. Yeni bir kitap arayışına girdim. Önümde o kadar çok tür seçeneği var ki hepsinden öneri alıp sıra sıra okumak istiyorum. Bu türleri yazacağım, siz hangi tür ile ilgilenirseniz o türden önerirsiniz. Zaten maddeler halinde olacak. Siz madde sayısını yazıp ona göre öneri sunarsanız daha anlaşılır olur. Şimdiden öneri sunan herkese teşekkür ederim. İstediğim kitap türleri;
  1. Seri Katiller
  2. Fantastik
  3. Dedektiflik (Sherlock Holmes diyecekseniz serisini yazarsanız çok sevinirim. İnternette araştırdım çok farklı şeyler var.)
  4. Bilim Kurgu
  5. Bilgisayar, Yazılım(Bu alanda her şeye açığım. Bilgi öğrenmek değil amacım zaten bu konuda bilgiye sahibim. Sadece içeriklerini merak ettim.)
  6. Teknoloji
  7. Tarih (Öyle genel tarihi anlatan değil de, tanınmış isimleri veya devletleri anlatan kitaplar. Veya eski uygarlıkları, dinleri anlatan kitaplar.)
  8. Gizemli olayları anlatan ve okudukça çözülen kitaplar.
  9. Uzay
Hocam çocukça gelebilir ama Çizgili Pijamalı Çocuk kitabını tavsiye edebilirim gerçekten güzel bir kitaptı.

Proje 2417 üç kitaplık bir seri.
Hacker serisi var.
İsyan ve tuzak iki farklı kitap. Önce isyan sonra tuzak şeklinde.
Bilinmezlik senfonisi: Kaçış.
Hacker serisi dediğini bulamadım. Proje 2417 tek kitap olarak buldum. Serisi nedir?
Agata Christie'nin eserlerine bakabilirsin, polisiye için.
Bu adam ne kadar çok kitap yazmış katillik hakkında. Tam incelemedim ama genel olarak öyle duruyor.
Bunu almanı öneririm:
Bu adamda kalecilerin seri katili...
Futbolla hiç alakası olmayan ben.

tarih için Harari okuyabilirsin ben seviyorum. Homo Deus , Sapiens falan sarıyor. Özellikle evrime meraklıysan Sapiens kitabını kesinlikle oku hocam.

Hacker serisi dediğini bulamadım. Proje 2417 tek kitap olarak buldum. Serisi nedir?

İlk iki link Hacker serisi. Proje serisi de 3 kitaptan oluşuyor. Sırasına göre attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı