Kitap özeti nasıl kolayca çıkarılır?

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Çarşamba gününe bir ödevim var ve ne yapacağımı bilmiyorum. Hoca bana Kritovulos'un yazmış olduğu İstanbul'un Fethi kitabını 5 sayfa şeklinde resim de kullanarak dosya yapmamı söyledi ancak şu an özet çıkarmam imkansız çünkü sınavlara da çalışıyorum.

Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız süper olur🙂

Çok güzel bir eseri ödev olarak almışsınız. Kitap bölümlere ayrılmışsa her bir bölümü okurken notlar alın ama yalnızca vurucu noktaları. Daha sonra bu notları birleştirerek güzel cümleler halinde özet ödevine dönüştürün.

Merhaba. Çarşamba gününe bir ödevim var ve ne yapacağımı bilmiyorum. Hoca bana Kritovulos'un yazmış olduğu İstanbul'un Fethi kitabını 5 sayfa şeklinde resim de kullanarak dosya yapmamı söyledi ancak şu an özet çıkarmam imkansız çünkü sınavlara da çalışıyorum.

Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız süper olur🙂
Eğer hocanız anlamazsa ve sıkıntı yapmazsa özeti ChatGPT'den halledebilirsin. Görsel konusunda ChatGPT yardımcı olamaz ama o kısmı sen halledebilirsin diye düşünüyorum.

Mesajlarınızı okudum hepinize teşekkür ederim yanıtladığınız için :). Birileriyle iletişim kurunca bile insanın aklına her şey geliyor. Sağ olun tekrardan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı