Kitap okuma alışkanlığı kazanma

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

Evimde otuz kırk adet kitap mevcut, okuyorum sonra bırakıyorum. Kitap okuma alışkanlığı kazanmak için yaptığınız farklı yöntemler var mı?

Hoşlandığın türler nedir? Ve 21 gün boyunca okursan okuma alışkanlığı kazanabilirsin. Günde en az 1 saat okusan 24 günde bitirirsin bu işi.
Kişisel gelişim, tarih, fantastik, bilim kurgu, polisiye hepsi var, ama bitiremiyorum kitapları. Tam olarak ne seviyorum şahsen bilmiyorum. Dişimizi sıkıp 24 gün olayını yapmak lazım.

Kişisel gelişim, tarih, fantastik, bilim kurgu, polisiye hepsi var, ama bitiremiyorum kitapları. Tam olarak ne seviyorum şahsen bilmiyorum. Dişimizi sıkıp 24 gün olayını yapmak lazım.
Bende önceden yazdığım taktiği uygulamıştım. 180 sayfalık kitabı 5-6 günde bitiridim. Birde hocam direk anlamayarak okumayın, anlayarak okuyun. Böylelikle daha fazla okursunuz ve kitap okuma alışkanlığını kazanırsın.

Bende önceden yazdığım taktiği uygulamıştım. 180 sayfalık kitabı 5-6 günde bitiridim. Birde hocam direk anlamayarak okumayın, anlayarak okuyun. Böylelikle daha fazla okursunuz ve kitap okuma alışkanlığını kazanırsın.
Denemesini bugün yapıyorum teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı