Kitap okumak sıkıyor

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhabalar.

4-5 tane sevmediğim kitabı yarısına kadar okudum ve bıraktım. Yarısından fazlasını okuyordum. Şu ana kadar da 10 tane kitap bitirdim. Şu sıralar hiç okuyasım gelmiyor. Sizce nedeni ne olabilir? Aksiyon, polisiye veya gerilim kitaplarını okuyordum. Şimdi hiç aklıma yatmıyor.

@runit Başka türleri de okumak isterim. Hep aynı kitapları okumak bayıyor. Kişisel gelişim falan okudum. Sardı mı? Hayır. Ama denemiş oldum. Hem kütüphaneden alıyorum. O yüzden boşuna almış olmuyorum.

Kitap okumaktan sıkıldıysan farklı aktiviteler yap. Böylece kitap okumayı özlemiş olursun. :)
Yürüyüş gibi aktivitelerim var.
Hergün aynı yemek yenmez. Farklı türlere yönelin. Öneri verecek olursam tarih konulu kitaplar olabilir.
Atatürk'ü severim ama Nutuk okudum çok bilimsel konuştuğu için bitiremedim. Atatürk'ün kendi veya başkası tarafından yazıldığı kitaplar önerirseniz alabilirim.

Kitap okumak sıkıcı geliyor nedense yani pek eğlenceli bir şey değil ilkten hastası olup sonradan hevesin gitmesi normal eğlenceli çizgi romanlar, anime seviyorsan süslü ve etkileyici kapaklı, sevdiğin anime mangasını alabilirsin. Ve biraz özlemeni tavsiye ederim✨.

Geri
Yukarı