Kitap okuyor musunuz?

Evet hocam, evet Teşebbüsü'de okumuştum ben.
Ben birazını okumuştum. Küçükken Winx Club çizgi romanını okumuştum. Ben okuduktan sonra arkadaşlara verdim. Kız da okudu erkek de. İlk çizgi romanımdı yıl 2010. Kitap çok okuyan paragraf sorularını kolay bir şekilde çözebiliyor.
Hocam, Metal fırtına serisini okudunuz mu, veya okuyan varsa nasıl bir seri, okunmalı mı?
Hiç okumadım, güzelse okuyabilirim. Konu açalım isterseniz?

Hocam adını hatırlayamadığım bir çzigi roman vardı, bulabilirsem linkini atarım çok güzeldi tavsiye ederim, tabii bulabilirsem.😄

Dostum @Iskenderun özür dilerim dostum benim yüzümden ban yedin, sanırım 3 gün, dinle affetmek zorunda değilsin ama özürümü kabul et yeter.🙏😭
Charlie'nin Çikolata Fabrikası mı?

Sorun değil çikolata sen affet beni🙏.

Karanlık Zihinler serisine başlamıştım. İlk 2 kitabını bitirdim ama 3. yüde gidip almaya üşendim. Aslında çok da merak ediyorum 3. kitabı çünkü bir soruyla bitiyor ve sorunun cevabının 3. kitapta olduğuna eminim. Evde zaten 5. Dalga serisinin 3 kitabıda olduğu için onu bir bitireyim dedim.Şu an 5. Dalga serisini okuyorum.

Suç ve Ceza okuyordum 250 sayfa okuduktan sonra bıraktım. Çok saçma geldi bana sıkılmaktan ziyade sinirlendiğim ve saçma bulduğum için okumayı bıraktım. 1984 kitabını okuyacağım şimdi. Ondan sonra ya Yüzüklerin Efendisi ya da Nutuk hayat bizi hangisine sürüklerse...

Soru basit.

Ben: Eskiden evet okuyordum, ama artık okumuyorum. Yakın zamanda başlayacağım :)

Okuyorsanız & Okumaya başlayacaksanız ne okuyacaksınız?

Ben: Suç ve Ceza okuyacağım.
Bazen okurum en son Hayvan çiftliği ve Aklından bir sayı tut okumuştum Aklından bir sayı tut şok etkisi yaratmıştı bir hafta aklımdan çıkaramamıştım.

Okuyorum, hem de deli gibi. En son James Dashner'ın yazdığı 3 kitaplık Sanal Ağ serisini bitirmiştim, şimdi yine James Dashner'ın yazdığı Labirent serisinin 5. kitabı olan Virüs Kodu'nu yani son kitabını okuyorum. İki seriyi de öneririm. Virüs Kodu bittikten sonra hayatımdaki en büyük boşluklardan birine girmiş olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı