Kitap serisi önerisi

129592

Kilopat
Witcher, metro, DC kitap serisi(wonderwoman Batman catwoman süperman) okuduğum ve beğendiğim kitap serileri bunlardan, az çok ne sevdiğimi anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Fantastik, edebiyat veya bilimkurgu türü olursa iyi olur, 8 kitabı geçmesin mümkünse. Şimdiden kitap okuyan kültürlü forum üyelerine teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Maze Runner serisini öneririm, filmi de var ayrıyeten.

Witcher, metro, DC kitap serisi(wonderwoman Batman catwoman süperman) okuduğum ve beğendiğim kitap serileri bunlardan, az çok ne sevdiğimi anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Fantastik, edebiyat veya bilimkurgu türü olursa iyi olur, 8 kitabı geçmesin mümkünse. Şimdiden kitap okuyan kültürlü forum üyelerine teşekkürler.

Ince Memed. 4 kitaptan oluşuyor.

Percy Jackson serisi olabilir. Ana hikaye 5 kitaptan oluşuyor ve gayet akıcı. 5 kitaplık benzer bir serisi de var ama yan hikaye olarak adlandırabiliriz onları ve çok sıkıcılar.

Ince memed. 4 kitaptan oluşuyor.

Mesajı okumadan yazmasanız keşke.

Kesinlikle maze runner serisini öneririm, filmi de var ayrıyeten.

Çok ergensi filmide kitabıda.

Percy jackson serisi olabilir. Ana hikaye 5 kitaptan oluşuyor ve gayet akıcı. 5 kitaplık benzer bir serisi de var ama yan hikaye olarak adlandırabiliriz onları ve çok sıkıcılar.

Onun 2 kitabını okudumda beğenmedim.

Harry potter, taht oyunları, açlık oyunları, Yüzüklerin Efendisi.

Açlık oyunları ve taht oyunlarını hiç sevmedim ikisininde kitaplarını yarıda bıraktım Yüzüklerin Efendisi olabilir ama harry potterda sevmiyorum.

Sherlock holmes ve harry potter.

Sherlock fantastik roman mı veya bilim kurgumu değil sıkıcı bir dedektiflik.
Okumadıysanız Harry Potter.

Ve Suzanne Collins'in Gregor serisi.
Gregoru okudum beğenmiştim.

Mesajını zaten okudum birader. Ince memed macera-edebi bir kitap serisi zaten. Sen daha mesajlara nasil cevap vermen gerektiğini bile bilmeyen birisisin. Biraz gercek kitaplar oku belki öğrenirsin.

Macera yazıyor mu yukarıda bak bakalım sende cevap vermeyi bilmeyen okuduğunu anlamayan bir mahluksun fantastik edebiyat veya bilim kurgu yazıyor orada ne okuduğum sizi ilgilendirmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı