Kitap Sunumu İçin Kitap Önerisi

Lyâi

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Türk Edebiyatı dersi performans ödevi için bir kitap sunumu yapmam gerekiyor. Sizden, sunumu güzel olacak, güzel ve kolay olması açısından maksimum 300 sayfalık bir kitap önermenizi istiyorum. Kitaplarla arası iyi olanların yardım edeceğini umuyorum, şimdiden teşekkürler. :)

Benden önce sunum yapacak olan arkadaşlarım 1984 kitabını seçtiği için benimde daha önce aklımda olmasına rağmen malesef sunamayacağım. Fakat Fahrenheit 451'i biraz inceledim benim hoşuma gitti üstelik sizde öneriyorsunuz.(y) Öneri için teşekkürler başka önerisi olanlarda varsa değerlendirebilirim.

Olasılıksız'ı öneririm kitap içerisinden yapacağın birçok alıntı ile etkili bir sunum yapabilirsin. Sayfa sayısı istediğinden fazla olsa da okunuşu kolay bir kitap.

Olasılıksız'ı öneririm kitap içerisinden yapacağın birçok alıntı ile etkili bir sunum yapabilirsin. Sayfa sayısı istediğinden fazla olsa da okunuşu kolay bir kitap.
Hocam sunumum yarın, seçtiğim kitabı Fahrenheit 451'i okudum bitirdim. Önerin için teşekkürler, sunum olmasa bile bir gün okuyabilirim bu kitabı, öneriler önemli benim için kitap konusunda. Cildine bakarak kitap seçmemek lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı