Kitap tavsiyesi

Yok hocam okumamışım.

O kadar güzel bir kitap ki diğerlerine açık ara fark atabilecek kadar iyi

Bir hikaye düşün ki baş karakterin parasını dönü sonuna kadar yetip yetmeyeceğini hesapladığın, bir hikaye düşün ki baş karakterin kendi ağzından döküldüğü halde gelecekte ki halinden uzak olan, bir hikaye düşün ki AUR'i her "bana ne getirdin "dediğinde içini neşe kaplayan, bir hikaye düşün ki ellodin her göründüğünde kahkaha atmanı sağlayan, bir hikaye düşün ki baş karakter sevdiği kadını başka adamların kollarında gördüğü halde yüzlerine gülümseyip aynı oyunu oynamasının okuyucuya tanıdık bir duygu gibi... Bir hikaye düşün ki aynı bölümün başında hem güldüren hem ağlatan, bir hikaye düşün ki baş karakter kendi hikayesini anlatırken fantastik büyülerden, tanrılardan, meleklerden, krallardan ve büyülerden bahsedip hikayeyi anlatırken yarısında kesip "iyi yerindeyken bırakalım zira sonrası çok karamsar " diye bitirip hüzünlü bir şekilde bardak silmeye devam etmesinin sende yaratığı hüzünün keyfi...

En iyi fantastik eser.

O kadar güzel bir kitap ki diğerlerine açık ara fark atabilecek kadar iyi

Bir hikaye düşün ki baş karakterin parasını dönü sonuna kadar yetip yetmeyeceğini hesapladığın, bir hikaye düşün ki baş karakterin kendi ağzından döküldüğü halde gelecekte ki halinden uzak olan, bir hikaye düşün ki AUR'i her "bana ne getirdin "dediğinde içini neşe kaplayan, bir hikaye düşün ki ellodin her göründüğünde kahkaha atmanı sağlayan, bir hikaye düşün ki baş karakter sevdiği kadını başka adamların kollarında gördüğü halde yüzlerine gülümseyip aynı oyunu oynamasının okuyucuya tanıdık bir duygu gibi... Bir hikaye düşün ki aynı bölümün başında hem güldüren hem ağlatan, bir hikaye düşün ki baş karakter kendi hikayesini anlatırken fantastik büyülerden, tanrılardan, meleklerden, krallardan ve büyülerden bahsedip hikayeyi anlatırken yarısında kesip "iyi yerindeyken bırakalım zira sonrası çok karamsar " diye bitirip hüzünlü bir şekilde bardak silmeye devam etmesinin sende yaratığı hüzünün keyfi...

En iyi fantastik eser.
O zaman sıradaki kitabım belli hocam😀
Yeraltı günlükleri serisini de okuyabilirsiniz aklıma şimdi geldi. Biraz o da çocuk-genç arası ama seri güzel.
hocam benim eskiden bir kitapçım vardı tarzımı çok iyi biliyordu aynı sizin gibi okuyordum. Satış stratejisi de aldığınız kitabı okuduktan sonra geri getirince ne kadar temiz kullandığınıza göre paranızın %80'e kadarını geri veriyordu. Hep o şekilde okuduğum için de çoğu güzel kitabı bir yerden sonra unutuyorum maalesef. Ama illuminae özellikle unutmayacağım kitaplardan zaten geri vermedim.
hocam ben en iyisi aklıma geldikçe burayı düzenleyeyim.
Marslı ve artemis çok güzel kitaplardır. Marslıyı filmden biliyor olabilirsiniz ama bence kitabı daha güzel. Artemis da aynı tarzda ama ayda koloni kurulmuş ve orada yaşayan bir kızın maceralarını anlatıyor.
hocam kaç yaşındasınız bilmiyorum ama artemis biraz ağır küfürlü bir kitap. Hoşunuza gitmeyedebilir uyarayım dedim.
Bir de paradokya serisi var o da çok iyi eskiden okumuştum.
Yine aklıma geldi.
Olasılıksız ve empatiyi kesinlikle okuyunuz.
hocam artemis yerine hep asimov yazmışım lütfen kusura bakmayın. Asimov da hep gördüğüm bir kitap aklıma o sırada takılmış.
Hayat oyunu ve 13. gerçeklik serisine de bakabilirsiniz. James dashner ın yine iyi eserlerindendir.
Hocam düzenleyince size bildirim geliyor mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar başlıktaki gibi önerileriniz istiyorum.

Gerçek hayattan uzaklaşıp içine çekecek bir eser istiyorum.

Epic fantastik tür olmaz zorunda bu arada aşağıdaki kitapları okudum.

Yüzüklerin Efendisi
Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (1-5)
Zaman Çarkı Serisi
Kralkatili Güncesi benim gözümde en iyisi.
Sissoylu Serisi
Yerdeniz serisi.
Parçalanmış imparatorluk serisi.
Centilmen piç serisi.
Harry Potter serisi.
Altın pusula üçlemesi​

Bunları bulabildim tavsiye ettiğim. İstediklerinizi fazla karşılamaz ama seversiniz.
Edit: Harry Potter okuduysan,

Arkadaşlar başlıktaki gibi önerileriniz istiyorum.

Gerçek hayattan uzaklaşıp içine çekecek bir eser istiyorum.

Epic fantastik tür olmaz zorunda bu arada aşağıdaki kitapları okudum.

Yüzüklerin Efendisi
Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (1-5)
Zaman Çarkı Serisi
Kralkatili Güncesi benim gözümde en iyisi.
Sissoylu Serisi
Yerdeniz serisi.
Parçalanmış imparatorluk serisi.
Centilmen piç serisi.
Harry Potter serisi.
Altın pusula üçlemesi​
İnsan neyle yaşar felsefi bir hikaye, incecik bir günde bitirmiştim en sevdiğim kitap. Kessinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı