Kitap tavsiyesi

Rocky_Balboa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Evde kaldıkça canım sıkılıyor ve kendimi kitap okumaya başladım fakat evdekileri bitirdim. Kitap öneriniz varsa alabilirim. Felsefi ve aşk kitapları hariç daha çok aksiyon benzeri askeri kitap olabilir veya tarihi olsun o konu da fark etmez.

Kitap okuma alışkanlığınız yoksa polisiye/dedektif romanlarına ve fantastik kitaplara bakabilirsiniz. Sizi içine çeken, ilgi alanınız olan kitaplara bakın yani. Kitap okuma alışkanlığınız varsa, okumadıysanız 1984 güzel bir bilim kurgudur öneririm.

-Yüzüklerin Efendisi.

-(Aşk kitabı ama çok güzel) Genç Werther'in Acıları

- İçimdeki Müzik

-Sherlock Holmes
Aşk kitabı hariç hepsini okudum güzel kitaplardı. Sağ olun
Beyaz Diş, Witcher serisi, James Dashner'dan Maze Runner ve The Mortality Doctrine serileri. Türkçe isimlerini hem hatırlamıyorum hem de çok da güzel bir çeviri olduğunu düşünmediğim için öyle.
Bu kitaplar güzelmiş özellikle witcher serisi bunları kesin alırım sağ olun.
Kitap okuma alışkanlığınız yoksa polisiye/dedektif romanlarına ve fantastik kitaplara bakabilirsiniz. Sizi içine çeken, ilgi alanınız olan kitaplara bakın yani. Kitap okuma alışkanlığınız varsa, okumadıysanız 1984 güzel bir bilim kurgudur öneririm.
Okuma alışkanlığını kazanmak istiyorum bu yüzden artık her gün 50 sayfa okuyorum. Önce polisiye kitapları ile başladım hala onlara devam ediyorum. Sağ olun
Alaca karanlık serisi namı diğer "Twilight" Okuyabilirsin ben okudum beğendim sana da tavsiye ediyorum.
Arkadaştan aldıydım o kitabı ama beğenmedim ama gine yardım için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Dostoyevski- Suç ve Ceza - Budala - Öteki
William Shakespeare - Venedik Taciri- Bir Yaz Gecesi Rüyası
Tolstoy - İnsan ne ile yaşar ? - Diriliş
Alber Camus- Yabancı (Kesinlikle okunmalı) - Veba
George Orwell - 1987 - Hayvan Çiftliği

Hocam yazılmış ama kesinlikle Sherlock Holmes öneririm. Beni çok sarmıştı. Hatta Sherlock Holmes kitaplarıyla okumayı sevdim ben.
Şuan Sherlock Holmes serisine başladım hatta "Şüphe Asla Uyumaz" kitabını okuyorum. Sağ olun
Dostoyevski- Suç ve Ceza - Budala - Öteki
William Shakespeare - Venedik Taciri- Bir Yaz Gecesi Rüyası
Tolstoy - İnsan ne ile yaşar ? - Diriliş
Alber Camus- Yabancı (Kesinlikle okunmalı) - Veba
George Orwell - 1987 - Hayvan Çiftliği
Dostoyevski ve Tolstoy ile alakalı yazdığınız kitapları okudum ama "Yabancı" kitabını merak ettim belki onu alabilirim. Sağ olun
Drina köprüsü.
Tarihi olaylarda belki bunu da alabilirim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı