Kitap Yazmak İçin Konu Önerisi

• Konuyu başlatan Vain
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

Vain

Decapat
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar, karantinada boş zamanlarda dışarı çıkamıyoruz, bir hobi edinmek istedim. Neden bilmiyorum, öyle içimden geldi. Fantastik bir şeyler yazmak istiyorum. Aklınıza kitap için konu/isim önerisi falan gelirse yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, karantinada boş zamanlarda dışarı çıkamıyoruz, bir hobi edinmek istedim. Neden bilmiyorum, öyle içimden geldi. Fantastik bir şeyler yazmak istiyorum. Aklınıza kitap için konu/isim önerisi falan gelirse yazarsanız sevinirim.
Zaten özgün olması için yaratıcı bir konuyu sen üretmelisin.

Gerilim güzel gider. Yazarsanız bittiği zaman beni etiketleyin. :)

Konu önerisi olarak yetişim temalı bir kitap olabilir.

Yukarıda bıraktığım rehberde olan "Xing Chen Bian, Wu Dong Qian Kun, Wu Shen Zu Zai, Battle Through the Heaven" serilerini izlerseniz tam olarak ne anlatmak istediğimi anlayacaksınızdır.

Neden bu konu hakkında öneride bulunduğuma gelecek olursak. Çin novelleri daha çok yetişim üzerine hikayeye sahip olur ancak aşırı derecede geniş bir evrene ve dolu bir hikayeye sahip olurlar eğer bir şekilde kendinize göre uyarlayabilirseniz iyi bir kitap çıkarabilirsiniz ortaya.

Discord sunucusunda roleplay şeklinde novel yazıyoruz güzel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı