Kitaplar çok pahalı

Hocam arkadaş büyük ihtimalle 8.sınıfa geçiyor ve daha 7 yeni bitmişken direk zor soru çözmek doğru olmaz. En azından okullar açılana kadar kolay-orta sorular çözüp okullarla birlikte zor soru çözmesi doğru olur. (

Benim aldığımda (2 sene önceydi) sol tarafta konu anlatılıyor sağ tarafta 4-6 arası soru ve 1 tane yeni nesil soru. Yeni nesil soruları da çok kolaydı.

Hocam arkadaş büyük ihtimalle 8.sınıfa geçiyor ve daha 7 yeni bitmişken direk zor soru çözmek doğru olmaz. En azından okullar açılana kadar kolay-orta sorular çözüp okullarla birlikte zor soru çözmesi doğru olur. (
VIP yayınları alabilir, orta seviye zorlukta. Tonguç yayınlarının bu kitapları 2+2 seviyesinde.

İyi ki yiyecek ekmeğim var diye okumayayım mı?
SmartSelect_20210616-210157_Chrome.jpg

Şunların fiyatlarına bakın. Okul benden her ders için 3 kitap istiyor. 1200TL tutuyor. Ben babamdan bunu nasıl isteyeyim? Babam işçi. Paranın geri kalan kısmı borçlara gidiyor. Nerede eğitimde fırsat eşitliği? Ben nasıl yeni nesil sorular da varken ders kitapsız iyi bir yer kazanayım? Tek istediğim biraz daha alım gücümüz olsun, daha ucuz olsun şunlar. Ben babamı nasıl mutlu edeceğim?
onların aldıklarını almak zorunda değilsin attığım yayın evi de gayet kaliteli

Bu arada direk 0'dan 8 değil de 7'den 8'e alabilirsin 59 TL bende 7.sınıfım e geçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı