Kitap Kitaplarda indirimler

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Tamamını Amazon'dan seçtim.

Kendi hayatının şiirini yazanlar: Casanova - Stendhal - Tolstoy 15.38 TL. Her ne kadar internette paylaşılan novellaları(uzun hikayeleri) ile tanınsa da stefan Zweig'in ustalık alanı denebilir biyografilere.

Hobbit 22 TL.

İnsanlığın yıldızının yükseldiği an 8 TL. Henüz okuma fırsatı bulamadım.

Kemal tahir köy üçlemesi kutu set 96 TL.

Genç bir doktorun anıları 6.5 TL. Doktor olmak ya da doktor olan herhangi bir insanın okuması gereken bir eser.

Stefan Zweig, mecburiyet 3.30 TL. Tek oturuşta okuyabileceğiniz bir kitap.

Ateş yakmak, 4.40 TL. Çok iyi bir indirim yok ancak özellikle bu kış aylarında okunacak, okurken insanı üşüten bir kitap.

Martin eden, 15 TL. Kendine bağımlı edebilecek türden bir kitap, yine Jack London.

Son düzenleme:
Yine güzel bir kitap listesi hazırlamışsınız. Elinize sağlık 🙂. Hazır kış gelmişken ben de bu soğuk ve karlı havalarda okuyucuyu Petersburg sokaklarında duygu dolu bir geziye çıkaracak bu kıymetli kitabı önermek isterim. Unutsam da tekrar okusam dediğim kitaplardan biridir.

Son düzenleme:
ktp.png

Geçen hafta bunları almıştım. Şimdi önerilere göre birkaç seçim daha yaptım. Seviyorum bu konuları. Hepinize teşekkürler. :)

ktp2.png

Bunları da şimdi sipariş ettim. Bir süre idare eder bu kitaplar beni.

Son düzenleme:
Yine güzel bir kitap listesi hazırlamışsınız. Elinize sağlık 🙂. Hazır kış gelmişken ben de bu soğuk ve karlı havalarda okuyucuyu Petersburg sokaklarında duygu dolu bir geziye çıkaracak bu kıymetli kitabı önermek isterim. Unutsam da tekrar okusam dediğim kitaplardan biridir.

Vay be kader işte okumak istediğim romanı buldum onerin için sağol.

Geri
Yukarı