Kıvılcım çıkartan laptop adaptörü tekrar takılmalı mı?

Ben KYK yurdundayken kettle bozulmuştu ve kendi imkanlarımla tamir ettim daha sonra prize taktım ve tüm şarteller attı aylarca şartellerin atmasının sebebini araştırdılar ve sonuç olarak bulamadılar tabii 😁 yani diyeceğim risk alacaksan tekrar dene laptop bataryası yanabilir.
Hayal ediyorum da dev gibi binada her odaların ışığı açıkken 1 odadan başlayıp dalga şeklinde tum odaların elektriği gidiyor...diyecek söz yok unutulmaz bir anı olmuştur size

Laptop adaptörümü şarja taktım ve kıvılcım çıktı, şalterler attı. Tekrar şalterleri düzelttim. Şimdi korkuyorum. Sizce takmalı mıyım tekrar şarja?

Aynı sorun bende de vardı. Ben de ilk başta korkup takmadım. Sonra belli bir süre sonra bir şey olmaz diye takdım. 10 saniye sonra apartmanın şalteri attı. Neden apartman attı ben de anlamadım. Tekrar taktım. Tekrar attı. En son yeni adapdör aldım.

Denedim fakat şimdi şarj etmiyor :(
Ben KYK yurdundayken kettle bozulmuştu ve kendi imkanlarımla tamir ettim daha sonra prize taktım ve tüm şarteller attı aylarca şartellerin atmasının sebebini araştırdılar ve sonuç olarak bulamadılar tabii 😁 yani diyeceğim risk alacaksan tekrar dene laptop bataryası yanabilir.

Geri
Yukarı