Kiwi KFAN7605 şarjlı vantilatör şarj olmuyor

EmirFatih

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, dün Kiwi KFAN7605 aldım. Ürün ilk geldiğinde şarjı vardı, yani burada şarj ünitesinin bir sorunu olmadığını anlıyorum. Şarjı soketinin sorunu olmasını şu şekilde anladım, ürünün şarjı bitince şarj soketini kullanıp priz ile kullanabiliyorum. Sorun nerede anlayamadım. Sanırım ürün şarj olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil kapağını açınca; pilin üstünde ömrü tükenmesin diye yerleştirilmiş küçük ve yuvarlak plastik bir parça var onu pil yuvasından çıkardığınız halde şarj almıyorsa garantiye göndermeniz gerekebilir.

Pil kapağını açınca; pilin üstünde ömrü tükenmesin diye yerleştirilmiş küçük ve yuvarlak plastik bir parça var onu pil yuvasından çıkardığınız halde şarj almıyorsa garantiye göndermeniz gerekebilir.
evet onu çıkarttım şarjı ful doluydu pili bitene kadar kullandım.Sonra şarja taktım şarja takınca kırmızı ışık yanmaya başladı.Galiba şarj oluyor göstergesi.Ancak sabahtan akşama kadar şarjda durdu kırmızı ışık hala yanıyordu ve şarjda olmamıştı.

Biliyorum. fiyat avantajı nedeniyle ben de aldım.

2 yıl dayanırsa ne ala. dayanmazsa tasarruf değil zarar olcak.
El fanı da almıştım, 3 hafta dayanamadan bozuldu. Fatura yok, garanti belgesi var. Ortada kaldı öyle.

Ayrıca, sizin üründe de şarj sorunu var mı? Kullanım kılavuzundaki gibi şarj olunca tüm ışıklar sönüyor mu?

El fanı da almıştım, 3 hafta dayanamadan bozuldu. Fatura yok, garanti belgesi var. Ortada kaldı öyle.

Ayrıca, sizin üründe de şarj sorunu var mı? Kullanım kılavuzundaki gibi şarj olunca tüm ışıklar sönüyor mu?
1 hafta kullandıktan sonra motoru çok ses çıkarmaya ve teklemeye başladı. led göstergelerinde problem yok. ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. kulağıma küpe oldu.

Geri
Yukarı