Kız mesaj yazmıyor

Kız ile uzun zamandır konuşuyorum WhatsApp üzerinden.
Kız telefon ile az vakit geçiriyor ve ders çalışıyor genellikle.
Telefon ile vakit geçirdiği zamanlarda hep bana yazardı ve konuşurduk, sohbet ederdik.
Şimdi ise grupta bir olay döndü ve ucu açık şekilde kaldı o olay, sevgilim var sanıyor olabilir kız. Yani flört ettiğimizi sanıyorsa konuşurken alınmış olabilir mi?
Kız sevgilim değil başlık yanlış.

Kızla nasıl tanıştın? İlk izlenimin nasıldı? Ne sıklıkla görüldü atıyordu? Boş yapsan bile gülüyor muydu? Sevgilin olduğunu düşündüğünü nereden çıkardın? Gruptan birisi sevgilisi var dedi ise kızın tepkisi ne oldu? Kız nereden, sanal mı? İltifatlarına nasıl tepki veriyor? Ortak özellikleriniz neler? Ailevi sorunları var mı? Kızı ne kadar tanıyorsun? Ne zamandır tanışıyorsunuz?
Bunları cevaplarsan yardımcı olabilirim.

Kızla nasıl tanıştın? İlk izlenimin nasıldı? Ne sıklıkla görüldü atıyordu? Boş yapsan bile gülüyor muydu? Sevgilin olduğunu düşündüğünü nereden çıkardın? Gruptan birisi sevgilisi var dedi ise kızın tepkisi ne oldu? Kız nereden, sanal mı? İltifatlarına nasıl tepki veriyor? Ortak özellikleriniz neler? Ailevi sorunları var mı? Kızı ne kadar tanıyorsun? Ne zamandır tanışıyorsunuz?
Bunları cevaplarsan yardımcı olabilirim.

Sınıf arkadaşı. Kız ergen tipler gibi değil, önceliği ders. Görüldü atmamıştı bugüne kadar. Gruptan olaylar başladıkan sonra alıntılayarak random attı ve ondan sonra başladı bu olaylar. Kız "a" desem gülüyordu. Genelde iltifat ettiğimde o da bana ediyordu. Ortak özelliklerimiz: Ders çalışmayı seviyoruz, güldüğümüz şeyler birbirine yakın, bir beklentimiz yok. Ailevi olaylarını bilmiyorum.
Fakat zorlamaya gerek yok, kız sıkılmıştır benden.
Zaten aşk adamı değilim, yazmazsa zorlamayı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı