Kız arkadaşım uygunsuz resimler atıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç kırmadan sen bana uygunsuz fotoğraf atınca utanıyorum de, atmasan olur mu de?
bunu denedim tm diyor ertesi sabah beni okulda bulyor aramızı düzeltiyor
Sıklıkla uyarın. Görmezden gelmeye devam etmez herhalde.
sürekli benle ilgileniyor bir noktadan sonra ilgiyi başka yere çekip benim sevmemi sağlıyor ama bu beni etkilemiyor

Bunu denedim tm diyor ertesi sabah beni okulda bulyor aramızı düzeltiyor.

Aramızı düzeltmek ne alaka böyle şeyler olunca utandığını anlat küsmenize gerek yok, ne bileyim kardeşim falan telefonumu karıştıyor görmüş falan de.

Yüzüne söyleyin. Israr ederse bir daha konuşmazsınız.

Mesajları ifşa etmek normal ama kızın size ilgi duyduğu için resim atması anormal mi geliyor :D

Yani evet arkadaşça fotoğraflar tabii ki atabilir ama yani bana ilgi duyduğu anlamı bunu atması gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedir bu Instagram'dan kişinin özel konuşma ve fotoğraflarını istemek? Belli ki kız sana güvenip fotoğraf atıyor. Sen de benim dediklerimi ya da daha uygun bir dille istemediğini yazarsın konu kapanır. Arkadaş derdini yazmak istemiş millette burada Instagram hesabı yazıp konuşmaları görmek istiyor. Bu nasıl bir iştir?

Aramızı düzeltmek ne alaka böyle şeyler olunca utandığını anlat küsmenize gerek yok, ne bileyim kardeşim falan telefonumu karıştıyor görmüş falan de.
Maalesef. Çünkü kız beni 4 yıldır tanıyor ne kardeşim ne ablamın olduğunu olsa da karıştıramayacağını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı