Kız arkadaşıma kendimi küçük düşürmeden mesaj atma

taentys

Picopat
Katılım
7 Kasım 2020
Mesajlar
21
Fazla samimi olmadığımız 4 aylık flört ilişkimiz var. Eskiden kız bana teknolojiyle ilgili her gün mesaj atar, bir şeyler sorardı. Şimdi 1 aylığına başka ülkeye gitti. Gitmeden önce, "bir ihtiyacın falan olursa burdayım" gibisinden konuştuk. 24 gün geçmiş son mesajdan.

Şimdi mesaj atıp ilgilenmeli miyim; nasıl oldu, ne yaptın orada diye?
Nasıl mesaj atmalıyım? Küçük düşmeden, alımlı, havalı hal-hatır sorma mesajı yani
 

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
22.337
Makaleler
19
Çözümler
84
Yer
Boeing 777
Flörtü 24 gün mesajsız bırakmak doğru bir karar olmamış. Flört aşamasından sevgili aşamasına geçmek istiyorsan ve bunun için sen çabalıyorsan bu kadar uzun süre boş bırakmamalısın, ilgini kesmemelisin.

Mesaj atıp halini hatrını sor. Havadan sudan konuşmalar bitince sohbet edeceğin güzel bir konu var. Gittiği ülke ve kaldığı süre boyunca ne yaptıklarıyla başlayıp sohbeti devam ettirebilirsin. Bundan sonra da günaydın ve gündelik mesajlarla da ilgiyi kesmeyip kızı kendine bağlarsın.

Seviyorsa ve istiyorsa o da ilgisini belli eder zaten ama sen ilgini kesmemelisin.
 
KS
T

taentys

Picopat
Katılım
7 Kasım 2020
Mesajlar
21
Gayet mantıklı bir soru olur. Ancak fazla ileriye gitmeden, nabzını ölçmende fayda var. Eskisi gibi ilgileniyorsa gerekeni yaparsın. Kısa, özensiz cevaplarda bulunuyorsa çok fazla uğraşmamak en iyi tercih olur.
eskiden burada konu açtım ve o gazla kıza yazdım. Gayet olumlu ve istekli, ilgili cevap aldım kızdan uzunca konuştu konuyu devam ettirdi. Üstelik vp durumlarıma gizli bakıyordu eskiden ve son ilgimden sonra apaçık vatsap durumlarıma bakmaya başladı
 
Yukarı