Kız arkadaşıma onu sevdiğimi nasıl belli edebilirim?

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Platonik olduğum bir kız arkadaşım, kendisini hiç kaybetmek istemiyorum. Kafamız çok uyuşuyor, aynı Twitch yayınlarını izleyip aynı mizah seviyesine çıkabiliyoruz.

Bu pazartesi buluşmak istedi bir şeyler yapmak için ama ben çok utanıyorum ve zengin birisi değilim, yapacağımız şeylere param yeter mi bilmiyorum. Hesabı kesinlikle bana ödetme gibi bir durumu olmaz, kendi yediğini öder.

Buluştuğumuz zaman çok belli etmeyerek onu sevdiğimi nasıl belli ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elini tutabilir miyim diye sorma sakın. Bunu soran birileri olduğunu bilmiyordum ama tedbir içim söyledim:)

Onu diyebilecek kadar cesaretim yok zaten, kız hiç bana kanka dostum falan demedi ama çok yakınız onun benden hoşlandığını düşünmüyorum.

Birinci olarak çok belli etmeyerek sevdiğini belli etmek nedir ya sevdiğini söyle ya da söyleme bu nasıl bir şey? Bu kadar utangaç olacaksan her şeyde o zaman başkasıyla sevgili olursa aşırı pişman olacaksın sana söyleyim. Utangaçlığını bir kenara at söyle işte hem iyi arkadaşınmış rastgele bir kız değil en azından kabul etmese bile ciddi bir cevap verir ve seni utandırmaz hani. Cesaretin yoksa zaten baştan kaybettin birde söyleyim de.

Karakterini bilemediğim için yüzde yüz şunu yap diyemiyorum dostum. Ama bildiğim bir şey varsa erkekte olsa kızda olsa kesinlikle arkadaş olduğun birine öylece seni seviyorum deme. Kafamız çok iyi uyuşuyor vs. dediğine göre dert etme hiçbir şeyi. Zaten bir ilişkinin en önemli temeli iyi arkadaşlıktır. Ama kıza da tutupta kanka falan deme. Adıyla hitap et. Verebileceğim en iyi tavsiye neler olacağını ileriye bırak ve kızla samimi olmayı bırakma ondan hoşlanıyorsan.

Birinci olarak çok belli etmeyerek sevdiğini belli etmek nedir ya sevdiğini söyle ya da söyleme bu nasıl bir şey? Bu kadar utangaç olacaksan her şeyde o zaman başkasıyla sevgili olursa aşırı pişman olacaksın sana söyleyim. Utangaçlığını bir kenara at söyle işte hem iyi arkadaşınmış rastgele bir kız değil en azından kabul etmese bile ciddi bir cevap verir ve seni utandırmaz hani.

Tek korkum kaybetmek, sevgili olamasak bile en çok eğlendiğim kişi O, ondan başka arkadaşım olmadığı için korkuyorum.
Karakterini bilemediğim için yüzde yüz şunu yap diyemiyorum dostum. Ama bildiğim bir şey varsa erkekte olsa kızda olsa kesinlikle arkadaş olduğun birine öylece seni seviyorum deme. Kafamız çok iyi uyuşuyor vs. dediğine göre dert etme hiçbir şeyi. Zaten bir ilişkinin en önemli temeli iyi arkadaşlıktır. Ama kıza da tutupta kanka falan deme. Adıyla hitap et. Verebileceğim en iyi tavsiye neler olacağını ileriye bırak ve kızla samimi olmayı bırakma ondan hoşlanıyorsan.
Birbirimize bir kere bile kanka falan dediğimiz olmadı zaten.

Valla kanka ayağı *** ayağı derler. Ne olacağı hiç belli olmaz ama ilk başta bodoslama dalarak seni seviyorum deme, ona kanka olduğunu hissettirmeden zamana bırak ve arkana yaslan. Eğer zamanla sen de sıkılmazsan, o da sevmeye başlarsa bu iş olur.

Ya söyle ya da söyleme diyenlere çok takılma derim. Bu çok geri bir düşünce. Eğer kızla arkadaşlığınız ileriye giderse yavaştan yalnız vakit geçirmeye başlarsınız. Mesela özel konulardan da konuşabilirsin ama çok da kıza yürüme. Sinema hakkında konuş, sevdiği filmleri sor, favori yönetmeni falan filan.

Geri
Yukarı