Kız arkadaşıma sürekli sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam bu sosyalde yeni hesap açmıştır belki. Bu konuyu farkeder umarım.

Merhaba arkadaşlar!

Öncelikle şunu belirteyim ilişki konularını vs. kapatıyorsunuz ama lütfen sizden ricam bu konuyu kapatmayın, yardım almam lazım.

Arkadaşlar, direk konuya giriyorum. Kız arkadaşımla bazı sebeplerden dolayı hafta içinde 2-3 kez yazışabiliyoruz. O bana sürekli sinirliymiş. O bana sabah mesela 8 de mesaj atıyor diyelim ben cevap versin diye öğlen 1'e kadar sürekli arıyorum, mesaj atıyorum, en aşağı 1000 SMS, 100 kere arama, 1000'i aşkın Wp'dan mesaj atıyorum. O anca cevap veriyor. Soruyorum neden böyle yapıyorsun diye sinirliyim, sen böylesin bende böyleyim diyor. Yahu aklım almıyor 2 gün konuşabiliyoruz hafta da onu da kavga etmekle harcıyoruz. Arkadaşlar, şöyle söyleyeyim ben hayatımda ilk kez böyle sinirlenip, böyle bağırıp, ağır konuştum bir insanla. Öyle bir sinir geliyor ki elime geçse vallahi billahi tillahi komaya sokacağım o derece! Arkadaşlar ben onun yüzüne ne işimden olmak istiyorum, ne okulumdan olmak istiyorum, ne de ailemle tartışmak istiyorum. Bana bir akıl verin, bir yol gösterin. Ben düşündüm şöyle bir yol buldum; o diyor ki böyle olma diyor bende şöyle düşündüm bu küfür istemiyor, kötü söz istemiyor ben sakin, tatlı dilli, 1 yudum suya canını verecek olan köpek gibi davranayım diyorum. Ben kafayı yedim artık. Hayatımı linç etti, ama şunu da söylemekte çok fayda var onu öyle sevdim ki babasına "gel beni öldür, onu benden alma." dedim. Soğukta kaldım, aç kaldım, 40 km yol yürüdüm ama onun bir sarılışı her şeyi geçiriyor. Acaba onun yanına mı gitsem? Gelme diyor babam görürse öldürür diyor. Ne yapacağım ben? Saçmalamış olabilirim çünkü az önce gene tartıştık eğer Sosyal'de bu tarz konulara hakim, usta abilerim var ise onlarla bizzat telefonda konuşarak yardım almak isterim.

Saygılar.

Kız seni kaybetmekten korkuyor olabilir. Kırmızı oda da böyle biri vardı. Belki küçükken bazı olaylar yaşamış olabilir.
Arkadaşlar konuyu yeni zannettim. Neden konuyu hortlattiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı