Kız benden hoşlanıyor olabilir mi?

TheBigLemonHD

Decapat
Yer
Denizli
Merhabalar, 16 yaşındayım ve 10.sınıfta okumaktayım. Genelde asosyal biriyimdir kimseyle konuşup sosyalleşmeyi pek sevmem, daha önce hiç aşk meşk işlerim de olmadı ve okullar açıldığından beri sınıfta benimle yakından ilgilenen bir kız var. Sınıfta bile yalnız başıma takılıyorum ve kız sürekli yanıma gelip benimle sohbet etmeye çalışıyor, başıma bir olay geldiğinde hemen yanımda bitiyor ve sürekli beni savunuyor, aynı servisle gidip geliyoruz ve servis bomboş olsa bile gelip benim yanıma oturuyor, servis kullanmadığımızda okula beraber gidip geliyor evlerimiz bile çok yakın, bir grupla beraber yürüdüğümüzde bile dönüp dönüp bana bakıyor okul dışında da WhatsApp üzerinden bile dakikalarca sohbet ettiğimiz oluyor. Sohbet uzadıkça uzuyor. Birlikte ders çalışıyoruz vs. vs. Aslında bu durumdan hiç rahatsız değilim ama dediğim gibi daha önce hiç aşk meşk tecrübem olmadı çok fazla arkadaşlık tecrübem de olmadı. Sizce kızın amacı ne olabilir? Arkadaşlık filan mı yoksa daha fazlası da olabilir mi?

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı