Kız beni seviyor mu?

Hareketlerini sanal ortamdan net bir şekilde bilemezsin. Sanal ortamda kişiler istediği ruh halini sana dönüp gösteremez ve sen de öğrenmek istesen de öğrenemezsin zaten. (Kişinin karşında konuşma tavrını net göremezsin) Eğer kızın seni sevdiğini düşünüyorsan ona açılmak sana daha çok yarayacaktır. Ben kendimden bildiğim için şunu söyleyeceğim. Anime de izleyebilir, Discordda da takılabilirsiniz ama kişiye bağlı olmakla bağımlı olmak arasındaki o ince çizgiyi geçmemelisin. Kendini ona adamak zorunda değilsin. Seni sen olduğun için seven insanların değerini bilmelisin ve söylediğin kişi için de aynı şey geçerli. Kısaca küçük yaştasın ve sevmek gayet normal. Allah'ın haram kıldığı sevme şeklinden uzak durarak hislerini söylemen yeterlidir. Eğer o da seviyorsa seni ne mutlu size.

Kız sevgilisiyle ayrılmamış arkadaşım yanlış öğrenmiş ancak eski konuşmalarımıza baktığımda şu an sevgili olduğu kişiden nefret ettiğini yazmış. Daha sevgili olmadan ve benimle yakınken. Muhtemelen kıskandırmak için yaptığını düşünüyorum. Amacım yakınlaşıp tekrar açılmak.

1-2 sayfa önce de son durum yazıyor. 😔

Son durum nedir?

Bence yaz direkt yaz bekleme. Ama şunu da ekleyeyim bu yaşta yapılan iişkiler %99 uzun sürmez Max 3 4 ay sonra sen de sıkılabilirsin umarım %1'lik kısımdan olursunuz ve hayatınız güzelleşir.

Geri
Yukarı