Kız da beni seviyor mudur?

İşi riske atma bence kızlar ilginç canlılar 1, 2 ay da ha böyle takılın baktın araya mesafe girmedi ve da ha çok tanıdın sana kalmış ama ben senin yerinde olsam her şeye rağmen yıllarca söylemezdim çünkü kaybetme hissi çok kötü ve eskisi gibi olamayabilirsiniz tabii bence de seni arkadaştan da ha öte seviyor gibi dediğim gibi kızlar ilginç.

1-2 ay çok geç ya. Ben 1 ay dolmadan açılayım diyorum.

Bunu kahve olarak değil de kütüphaneye davet ederek sordum. Pazartesi olur dedi. Önümüze bakalım artık.
Hocam kahve ile kütüphane aynı şey mi? :D
Kardeşim açılırsan kaybedeceğin şey nedir? Diyelim kabul etmedi, kız sevgilin miydi? Hayır, kabul etmedikten sonra sevgilin mi? Hayır, açıl şu kıza.
Bu kafayla gidersen hayatında hiçbir kız olmaz red yemeye mahkum olursun. 😂
1-2 ay çok geç ya. Ben 1 ay dolmadan açılayım diyorum.
1 ay bile fazla. :)

Kız seninle evlenmek istiyor 😎 Hemde h-hemen 😎 "Errrrkeğimm gelsin de beni kaçırsın" diye can atıyor 😎 Şahidiniz benim karışmam 😎 Eğer beni şahidin yapmazsan, alfa bir şekilde düğün salonunu pompalı ile basıcam 😎

Kaçır beni diye yalvarıyor da ben yüz vermiyorum işte. Düğünde şahidimsin ama pompalıyı sakın getirme 🤣

Kardeşim açılırsan kaybedeceğin şey nedir? Diyelim kabul etmedi, kız sevgilin miydi? Hayır, kabul etmedikten sonra sevgilin mi? Hayır, açıl şu kıza.

Kaybedeceğim şey bir kız olur ve üzüntüsü üzerimde kalır. Zaten duygusal bir insan olduğum için bu konularda çok kırılganım.

Yeni konular

Geri
Yukarı