Kız da beni seviyor mudur?

Ağabey öncelikle üniversiten hayırlı olsun.
Belki tavsiye verecek kadar tecrübem yok ve de yaşım itibariyle bu hadde sahip değilim.

Senin söylediklerini aklımda hayal ettim. O kadar samimi, güzel bir ilişkiniz var ki Allah bozmasın inşallah.

Bundan öte yapman gereken tek şey; ona karşı hissettiklerini, onun da sana karşı hissettiklerini dile getirmen sadece. İnanıyorum ki bunu çok rahat başaracaksın.

Kız arkadaş olarak gördüğünü söyledi. Sanırım ölsem daha az koyardı. Konuya yazan herkese teşekkürler, nasipte yokmuş demek ki.

Kizlarin çoğu böyle gördüklerime kadar sevgili gibi davranirlar ama " seni arkadaşım olarak görüyorum üzgünüm. D" madem öyle görüyorsun niye sevgili gibi davranıyor deseydin.

@Heunzey onu dedim, kız mahcup oldu. Özür dilerim ben herkese böyle davranıyorum sana bir hoşlantı vereceğini düşünemedim dedi.

Ama günümüz kızları zaten her erkeğe yapışık. Bu biraz benim salaklığımdan oldu. İki yüz verdi diye ben de yürüdüm.

@Heunzey onu dedim, kız mahcup oldu. Özür dilerim ben herkese böyle davranıyorum sana bir hoşlantı vereceğini düşünemedim dedi.

Ama günümüz kızları zaten her erkeğe yapışık. Bu biraz benim salaklığımdan oldu. İki yüz verdi diye ben de yürüdüm.

O7 asker başarıyla evine dönebilirsin :(

Kız arkadaş olarak gördüğünü söyledi. Sanırım ölsem daha az koyardı. Konuya yazan herkese teşekkürler, nasipte yokmuş demek ki.
Üzülme güzel kardeşim, daha iyileri çıkar karşına illaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı