Kız grubu neden bana gülüyor?

Göz teması kur gözünü kıs ve kafanı sağa sola salla sonra gülenin yanına gidip 'ne oldu?' de. Sonra hiçbir şey cevabını al. Konu çözüldü iyi forumlar.

Merhabalar. Neredeyse her okula gittiğimde bir kız grubu (beni de tanıyorlar) aralarından biri bana bakıyor ve arkadaşlarına gülerek bir şey fısıldıyor. Derste iken hiç konuşmuyor benimle, suskun suskun oturuyor. Benimle dalga mı geçiyorlar sizce?

Aralarından biri büyük ihtimalle senden hoşlanıyor olabilir o arkadaş grubunda biri senden hoşlanıyorsa arkadaşları da bak seninki geliyor gibi söylemlerde bulunup aralarında gülüyor olabilirer ama %100 aralarından birinin sana aşık olduğunu anlamına gelmez ben sadece fikir yürüttüm.

"Komik bir şey mi var birader?" diye sorarsan onlara cevabını alırsın. İyi günler.
Erkeklerle karıştırdin hocam herhalde. Kızlara öyle bir şey derse güzel terslerler ayrıca birader ne alaka olur.

Yanlarına gidin veya aralarından bir kızla tek basinayken konuşun.

Son düzenleme:
Size neden olabilir gibi bir soru sordum. Kesin bir cevap verin demedim. Müneccim olmanıza gerek yok zaten. Neyse, gittim açık açık konuştum benden hoşlanıyormuş :D. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı