Kız hakkında ne hissettiğimi bilmiyorum

Cherax

Hectopat
Öncelikle sizin için boş bir konu olabilir kusura bakmayın. Bu konuyu açmakta bile tereddüt ettim fakat yardımcı olabilecek kimse olmadığı için açma kararı aldım.

10. sınıftayım ve bu yaşıma kadar hiçbir arkadaşımla dışarıda gezmedim. Hep yalnız takıldım. Çok bilgisayar oynarım ondan dolayı olduğunu düşünüyorum.
Geçen okullar tatile girmeden önceki son gün arkadaşlarımla takılmak yerine eve gittim bilgisayarı açtım ve bu yaptığım çok içime oturdu, 4 yıldır bir kızla arkadaşım ve onunla, diğer arkadaşlarla takılmak yerine gittim bilgisayar açtım cidden.
Bugün ise okulda tüm gün o kızla takıldım ve cidden samimi olduğumuzu düşünüyorum ve günümüz aşırı keyifli geçti, onun üstüne arkadaşlarım dışarıda yemek yemek kola çekirdek yapmak için beni çağırdılar. Cidden hayatımın en iyi günüydü. Kendimi değerli hissettim.
Fakat eve gelince bir yalnızlık hissi içime oturdu hiçbir şeyden keyif alamadım.
Gelelim asıl konuya,
Bu kızla 4 senedir arkadaşım ve hiç bu kadar samimi hissetmedim, kendi kendime olm bu kızın hep takıldığı bir erkek var diye düşünüp o benim arkadaşım diye düşünsem de. İçimde çok garip bir his var, sanki hemen okula gidip onunla sohbet muhabbet etmek istiyorum.
Çocukluk aşkları lise aşkları bana hep saçma gelmiştir o yüzden kızlara hiç sevgili olalım gözüyle bakmadım.
Şimdi bu kızla ben arkadaş olarak kalmak istiyorum çünkü diğer yollara gidince illaki o samimilik kopuyor.
Bu arada kız asla bana öyle bakmıyor sevgilisi gibi takıldığı biri var.
Aslında ben de bakmak istemiyorum fakat ne hissettiğimi bilemiyorum.

Eğer her lisede olan boş bir hoşlanma mevzusu ise lütfen söyleyin.
Bu konuyu açmakta bile tereddüt ettim fakat yardımcı olabilecek kimse olmadığı için açma kararı aldım.

Kendini üzme ve arkadaş kal zaten takıldığı biri varmış friendzone yersin genelde kızlar samimi olduğu erkeklere kanka gözüyle bakıyor eğer seninle çıkmak istiyorsa hareketlerinden belli ediyorlar zaten bir şekilde anlıyorsun.

Benim fikrim kendini üzmeye gerek yok bence arkadaş kal en azından o kızın hayatında biri olduğu sürece.

Aga fırsatını bulduğun anda diyorsun ben senden hoşlanıyorum. Her şeyi bu kadar düşünmeyin, akışına bırakmayı bilin ki su yolunu bulsun.

Aga fırsatını bulduğun anda diyorsun ben senden hoşlanıyorum. Her şeyi bu kadar düşünmeyin, akışına bırakmayı bilin ki su yolunu bulsun.

Ama şöyle düşün kıza değer veriyor ve kaybetmekten korkuyor olabilir mesela bu duruma bende düşmüştüm ama ben duygusuzum biraz. Samimiydik hoşlandım açıldım, arkadaş olarak görüyorum dedi daha da konuşmadık ve 2. gün her şeyi unuttum ama direkt açılıp kızı arkadaş olarak da kaybetmekten korkuyor olabilir.

Ama şöyle düşün kıza değer veriyor ve kaybetmekten korkuyor olabilir mesela bu duruma bende düşmüştüm ama ben duygusuzum biraz. Sami miydik hoşlandım açıldım, arkadaş olarak görüyorum dedi daha da konuşmadık ve 2. gün her şeyi unuttum ama direkt açılıp kızı arkadaş olarak da kaybetmekten korkuyor olabilir.

Evet öyle. Ama kıza söylesem anlayışla karşılayacak biri yani muhabbetimizi bozulacağını sanmam.
Ama ben utanırım bu sefer de.

Kızı arkadaş olarak da kaybetmekten korkuyor olabilir.

Adam zaten kendisin ne hissettiğini de bilmiyormuş olay iyice garip. Biraz sinyal almak için iltifat falan edebilir, ama bunları yapmak için de en azından önce kendine karşı dürüst olmak lazım.

Geri
Yukarı