Kız kardeşimi internet kafeye götürmek

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kız kardeşim ile evde oyun oynuyoruz bazen ama bilgisayarımız kötü olduğu için oynayamuyoruz. Artık ben internet kafeye gittiğim için o da hevesleniyor. Götürsem açaba laf yaparlar mı? 14 yaşında bu arada. Mesela dalga geçerler mi veya başka bir gözle bakarlar mı? Kıskandığım için değil sade soruyorum

Merhaba arkadaşlar, kız kardeşim ile evde oyun oynuyoruz bazen ama bilgisayarımız kötü olduğu için oynayamuyoruz. Artık ben internet kafeye gittiğim için o da hevesleniyor. Götürsem açaba laf yaparlar mı? 14 yaşında bu arada. Mesela dalga geçerler mi veya başka bir gözle bakarlar mı? Kıskandığım için değil sade soruyorum
Dalga geçerler belki ama 1-2 kişi en fazla bence. Başka gözle bakma konusunda ise, yaşıtı yoksa yapacaklarını sanmıyorum. 14 ya da daha küçük gösteriyorsa hele bir şey olmaz. Gideceğin yere bağlı.

Mahalle internet kafelerinde genellikle Kadınlara "NAZİK KARI" diyenler tipler olduğu için illa ki siz de huzursuz olacaksınızdır. Bence daha iyi bir internet kafeye götürün. Ben olsam kıskanırdım. Hatta diyen olursa ağzını burnunu sağlam bırakmazdım. Kolay gelsin.

Bu dönemde tedirgin olmanız normal ancak gittiğim internet kafelerde çok kız gördüm.Hiç sorun yaşayana rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı