Kız kardeşiniz ile sokakta rahatça yürüyebiliyor musunuz?

Kiyma öğrenmiş adamım. Ben sana içi gösteren ama sıcak tutan giyecek yapacağım. Giyecen mi? En iyisi seni görmezden gelmek ya. Kaç sayfa önce başlattığın saçma bir kavgayla konuları nereye çektin. Dini uygulayan ile uygulamayan bariz belli daha fazla prim kasmaya çalışma lütfen dostum.
Sen biliyorsan anca kiyma biliyorsundur ben yazdiklarindan bunu cikardim. Ben de seninle cagdisi duzeylerde diyaloga girmek istemiyorum zaten engellersen sevinirim.

Sen biliyorsan anca kiyma biliyorsundur ben yazdiklarindan bunu cikardim. Ben de seninle cagdisi duzeylerde diyaloga girmek istemiyorum zaten engellersen sevinirim.
Evet evet. Sadece kimya biliyorum. Seni ekonomi tartıştığımız konuda da görmüştüm ve gene yazdığın şey çok anlamsızdı. Galiba ben senin bilmediğin 2 şey buldum bile dostum. Forumun en cahili sen olabilirsin.

Bugün de kardeşimi okuldan aldığımda bir tane çocuk (sanırsam yaşı benden biraz büyüktü) tip tip bakıyordu. Kardeşime bakmıyordu ancak bana böyle tip tip bakması harbi sinirlendirdi en son baktığımda kaçırdı gözünü ben de yoluma gittim. Ancak şuan düşündüğüm zaman da biraz sinirlenmedim değil açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı