Kız meseleleri

Belki de kızlara ilgin yoktur. Profil fotoğrafıma bakınca farklı bir şeyler hissediyor musun?
Psikoloğa git. Özgüven eksikliği. Ha bu arada, iyice saçma sapan Facebook mizah gruplarına ve KızlarSoruyor.com adlı siteye döndü burası.
Gören de 2010'dan beri üye de sosyalin gittikçe bozulduğunu görüyor sanacak.

Ben liseye gidiyorum, tipimde var (yanlış anlamayın) ama sevgilim yok. Bu kız işleri bir anda oluyor gibi geliyor ama hiç öyle değil. İnsan bir şey algılıyor. Aşık olmanın ilk başlangıcı onu tanıyor gibi hissetmen. Bunu sevgilisi hiç olmamış biri anlatması çok ilginç, biliyorum. Bende arkadaşlarımdan gördüm. Beğendiği kızları kestiriyorlar 😀

Kız işleri boştur. Tecrübeyle sabit. 2 sene önce senden beter haldeydim. Bende ne boy ne tip var. Ama şu an gayet iyi durumdayım. Hala kısayım hala tipsizim ama istediğimi elde edebiliyorum.

Ben de kendimi sevgiye muhtaç hissediyorum fakat bu bir süreç. Rutinlerine devam et ve eğlenmene bak hocam. Başka yolu yok. Evde kalınca düşünmekten kafayı yiyorum ama dışarı çıkıp arkadaşlarla yemeğe falan gidince uçup gidiyor bazı şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı