Kız Meselesi

cynox06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bu sefer ozel bir mevzu var. :D Dershanenin ilk gunu geldik. Hersey normal, simdi bu kizla arkadasi da biraz eglenceli kisiler. Ornegin kizlar biz cok YAKİSİKLİYİZ :D diyolar (Tabii ki de kiz bence baya guzel). İlk basta gicik bir bicimde bakiyordum bu kizlara. Ondan sonra İngilizce dersine girdik iki gun sonra. Ben pek rahat durmam ingilizce derslerinde. Hocanin ismi ornegin FİLİZ ben tahtay silgi tozuyla FİL yazarim hocam tebesir tozu yetmedi derim. :D Kizin ismi x olsun. Ben bir siraya otururum diger siraya da ayagimi koyarim. Kiz yanima geldi ben oturcam dedi, ben de yok dedim. Cok giciksin, dedi. Ben de tamam gel dedim. Yanima oturdu. Sakalasiyoruz, elini omzuma koyuyor, onun telefonunu sakliyorum vs. Cikista bizimle gel, dedi. Ben de yok dedim. Hadi ama, dedi. Peki dedim. Beraber aradaslariyla falan gezdik. Kitap aldik. Simdi benim soracagim sey bu kiza karsi nasil davranmaliyim. Guzel olmasinin yani sira davranislari da cok hosuma gitti. İkinci de bi insan niye beni sever ki? Benim hicbir zaman kizlarla aram iyi olmadi. Ohh be icimi dokup rahatladim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı