Kız Meselesi

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar döndü dolaştı şimdi konu bana geldi. Çok büyük çıkmazdayım yardım istemek zorunda kaldım. Şimdi ben lise 12 geçtim. Bundan 3 yıl önce kız vardı. Arkadaştık normal. Sonra ben seviyorum falan deyince kız sanırım öyle bir şey beklemiyordu sildi hemen beni. 3 yıldır görmüyorum yanına falan hiç gitmedim. Şimdi ise şu son 3-4 aydan beri her hafta 2 kez rüyalarıma giriyor. Yanlış anlaşılmasın rüyamda bir yerde geziyoruz veya onu istemeye gidiyorum falan hep öyle. :) Şimdi ben ona ulaşmaya çalışıyorum fakat karşısına çıkmaya yüzüm yok. Facebook falan denemem lazım nasıl yapabilirim ? Taşındılar mı falan onada bakmam lazım eğer çık karşısına derseniz ki çıkamam. İlk ön konuşma yapmam lazım. Şuan sanırım sevgilisi var ama hallederiz onu o sorun değil. Ben ilk arkadaş olarak yaklaşmam lazım. Tavsiyeleriniz nedir ? :)

Not : Tülaaaaaaaay nolur geri dönnnn. :( (Adı Cansu)

Fikrimi istersen hiç peşine düşme. Sevgilisi varsa hele hiç peşine düşme. Senin sevgilin olsaydı birisi öyle yapsaydı hoşuma gider miydi ? Gitmezdi. :) Ara sıra geçmişte bağın bulunan insanları hatırlaman normal. Gelip geçici şeyler bunlar. Son seneye geçmişsin. Sınavlara odaklan biraz. Şu anda bulsan bile bir şey olmayacak. Son seneni heba etme.

Ya sınav meselesi ayrı. Ben açıktan okuyacağım. Meslek lisesi okuyorum zaten düz geçiş yapacağım. Sınava falan giremem ben yapamam yani heycan basıyor beni. Orası kolay her şey tamam okul meselesi falan. Tek derdim bu. Benim yaşam kaynağım. Eğer konuşup tekrar barışmazsam kaybedebilirim. Bu sene bitsin iş güç derken ona zaman kalmaz ve kaybedebilirim. Hele ki yaşı 20 olduğunda işte o zaman kaybettim demektir.
Fikrimi istersen hiç peşine düşme. Sevgilisi varsa hele hiç peşine düşme. Senin sevgilin olsaydı birisi öyle yapsaydı hoşuma gider miydi ? Gitmezdi. :) Ara sıra geçmişte bağın bulunan insanları hatırlaman normal. Gelip geçici şeyler bunlar. Son seneye geçmişsin. Sınavlara odaklan biraz. Şu anda bulsan bile bir şey olmayacak. Son seneni heba etme.

3 senedir hiç görüşmemişsin ve sevgilisi var şu anda. Bence bir şeyler için doğru zaman değil. Üzerinden çok geçmeseydi ve sevgilisi olmasaydı bir şeyleri düzeltebilirdin. İnan birkaç ay sonra birisi çıkar karşına onun peşinden koşmaya başlarsın. Hayatını buna bağlama. Daha çok kız çıkacak karşına. Çok kızdan etkileneceksin.

Başka çıkacağını sanmam. Aradığım her özellik onda var. İyi aile kızı. Bu zamanda bulmak zor. O sevgiliside gelip geçici öyle biriyle sevgili olmaz o. Ben her şeyi düşündüm ama faaliyete geçemiyorum. Şuan adres elimde. Tek bir kez konuşmam lazım. Nasıl yapabilirim ? Sizin tavsiyeleriniz güzel fakat hepsini biliyorum ben her şeyi düşündüm.
3 senedir hiç görüşmemişsin ve sevgilisi var şu anda. Bence bir şeyler için doğru zaman değil. Üzerinden çok geçmeseydi ve sevgilisi olmasaydı bir şeyleri düzeltebilirdin. İnan birkaç ay sonra birisi çıkar karşına onun peşinden koşmaya başlarsın. Hayatını buna bağlama. Daha çok kız çıkacak karşına. Çok kızdan etkileneceksin.

Kimseye gözükmeden sevgilisinin olmadığı bir yerde konuş o zaman. Madem bu kadar istiyorsun rahatça karşısına çık. Ne geçiyorsa içinden söyle. Çekinik kalırsan, bir şey söylemezsen olmaz. Emin olacaksın kendinden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı