Kız ortamında değişen yakın arkadaş

Düzelmeyecek gibiyse kesin görüşmeyi. İnsanları değiştirmek gerçekten çok zor. Bazıları asla değişmiyor. Uğraşmayı bıraktım, kafa rahat.

Beyler yakın bir arkadaşım var yaklaşık 7 yıldır arkadaşız. Beraber bir sürü anımız, bir sürü yaşanmışlığımız var. Ama ve lakin bu dostum nedense kız ortamında aniden değişiyor, kendisi olmuyor. Sadece şaşırıyorum, "nasıl?" diye. Kız ortamında sessiz kalıyorum genellikle, konuşan ve muhabbeti döndüren kişi o oluyor. Saçma sapan konular açıyor, kendisinden uzaklaşıyor, eğer en ufak bir hatamı hatırlasa bile kızlarla sohbeti devam ettirmek için beni gömüyor. Vallahi içimi dökmek istedim buraya, sizin de düşüncelerinizi merak ettim.

Arkadaşına porçayın o akıllara kazınan şarkısını dinlet.

Yani şimdi kız ortamında değişmesine pek bir şey diyemem ama sizi gömmesi hoş bir durum değil. Uyarın eder devam ederse de yavaş yavaş ilişkinizi kesin bence.

Yılışık insan tipi. Uzak durun.
Tam ban geliyor derken ters köşe olmak😁

Bazı tipler de kızlar ile arası olmadığı için ne yapacağını bilmiyor. Sanki onları kutsal varlık olarak görüyor. Hepsi sıkıntı.
Hocamız anlatmıştı, üniversitede bir çocuk vardı. Gayet efendi çok bilgili yakışık birisi. Birgün kızlar geldi yanımıza çocuk garip garip davranıyor. Ayak ayak üstüne atıyor. Omuzlarını kasıyor. Yüksek sesle konuşuyor vs.
Daha sonra bunlar bu kişi ile konuşmamaya başlamış. Kızları kaçırıyor diye. Daha sonra hoca sormuş neden böylesin diye? Cevap manidar...

- Ağa ben imam-hatipliyim...🤣
Sonra bizimki bir açıldı ama ne açıldı diyor😀

Beyler yakın bir arkadaşım var yaklaşık 7 yıldır arkadaşız. Beraber bir sürü anımız, bir sürü yaşanmışlığımız var. Ama ve lakin bu dostum nedense kız ortamında aniden değişiyor, kendisi olmuyor. Sadece şaşırıyorum, "nasıl?" diye. Kız ortamında sessiz kalıyorum genellikle, konuşan ve muhabbeti döndüren kişi o oluyor. Saçma sapan konular açıyor, kendisinden uzaklaşıyor, eğer en ufak bir hatamı hatırlasa bile kızlarla sohbeti devam ettirmek için beni gömüyor. Vallahi içimi dökmek istedim buraya, sizin de düşüncelerinizi merak ettim.
Ben de aynı şeyi yaşadım. 5 yıllık arkadaşım beni kızların yanında gömüyordu. Rastgele kızlar olsa önemli değil ama sevdiğim kızın yanında, kızı sevdiğimi bildiği halde, beni gömüyordu, hakkımda saçma sapan espiriler yapıyordu. Neyseki okullar kapandı sonra. Size tavsiyem o arkadaşınızla kızların bulunduğu ortamda bulunmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı