Kız sesi yapma programı önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar, her ne kadar sevgilim olmasa bile kızlarla çok konuştuğum için nasıl konuştuklarını bilirim. Ses programı önerisi istiyorum. Güzel ve yeni olanları beklerim.

Herkese söylerim keşke kız olarak yaratılsaydım diye :D

Eskiden ses değiştirme özelliği olan televizyonlu telefonlar vardı ortadan kayboldular Play Store, ye gir bulursun.

Hahaha. Açıkçası sesinde o tını yoksa bir şekilde anlaşılıyor. Voicemod premium ve Clownfish ile arkadaşımı trollemek için denemiştim ve sesim kalın diye olmamıştı. Voicemod iade almıyor bu arada.

Ben 10 kişilik grupu trollemiştim 1 yıla kadar uzun sürece. Clownfish ile hiç anlamadılarda sesimi 9-10 yaşındaki çocuk yaptım gayet de anlamadılar. Kendileri 15-16 yaşlarındaydı yani clownfish deneyebilirsiniz. Ama kız sesi var mı yok mu bilmiyorum ben erkek olarak trolledim.

Cidden kaliteli bir program arıyorsan bu VTuber'ların, Uzakdoğuluların, VRChat oynayanların bildiklerini arayıp, bulup kullanacaksın. Yaşlı başlı adamlar bile genç kıza dönüşüyorlar. Bilindik programlar biraz vasat bu açıdan.
Hocam önerdikleri iki program da olmadı ya araştırmaya devam.

Hocam önerdikleri iki program da olmadı ya araştırmaya devam.

Morph Vox Pro, clownfish, Voicemod önermişler. Bir de bunun gibi trol elemanlar var ama kendi seslerini eğiterek programsız yapıyorlar diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Morph Vox Pro, clownfish, Voicemod önermişler. Bir de bunun gibi trol elemanlar var ama kendi seslerini eğiterek programsız yapıyorlar diye biliyorum.

Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı