Kız Tarafından Reddedildiniz mi?

Labsente

Kilopat
Daha fazla  
Merak ettiğim bir konudur. Açıkçası şimdiye kadar hiç bir kıza çıkma teklif etmeyip 2 kere reddedilmiş adamım. Nasıl oluyor diyorsanız lisede arkadaşlarım yazık bu sapında artık bir sevgilisi olsun diye bir kıza çıkma teklifi etmişler benim adıma kız reddetmiş. Benim bu olaydan 2 yıl sonra haberim oldu. Bir de dershaneden arkadaş grubumdan bir kız reddetmişti. Onu da bizim bir arkadaş kızdan hoşlanıyormuş kız işi anlayınca suçu benim üstüme atmış kız da geldi seninle çıkacağıma hayatım boyunca yalnız kalmayı tercih ederim falan demişti sınıfın ortasında.

Çıkma teklifi etmeden önce kız ile arkadaşlık etmeyi dene. İlk önce sen hoşlanırsın, çünkü niyetin belli. Arkadaşlık etmeye devam ettiğiniz sürece birbiriniz ile paylaşımınız artacak ve zaman ne olacağını gösterecek. (Haydar Dümen gibi konuştum.) :D İşin doğrusu bu ama başka yollara sapma. Arkadaşlığınız ilerledikçe birbirinizin duygularını daha iyi anlarsınız. Kesin sevgili olursunuz demiyorum ama böylesi daha sağlam bir ilişki oluşturur.

Edilmedim çünkü etmedim; fakat edileceğimi hissediyorum. Hangi işim rast gitmiş ki bu da gitsin? Bu arada arkadaşın garipmiş başkası adıne teklifi de ilk defa duydum.

Valla hocam o biraz benden kaynaklanıyor. Hani insan en azından hoşlanır ya. Ben hiç hoşlanamadım, hiç sevmedim. Arkadaşlar kız gösteriyordu burun kıvırıyordum. En sonunda dayanamayıp etmişler. Ya insan ederde güzel bir tanesine eder. O kızın beni reddettiğini öğrendikten sonra aynaya bakamadım bir süre. Ben bu kadar çirkin olamam diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı