Kız ve erkek çocuğu ayrımı yapar mısınız?

@Ribozom Bunların da genleri bir şekilde ürüyor yani. Genler de önemli ama en çok da bunların farkına varıp kendini geliştirmen de önemli.

Eğer genlerin kötüyse kendini geliştirebilirsin 🤠
Aslında genlere engel atılmalı böyle tiplerin:)

Aslında genlere engel atılmalı böyle tiplerin:)

Bence herkes kendini kurtarmalı ve geliştirmeli. 21 yy da yaşıyoruz. Öğrenmek isteyen her türlü öğreniyor ve bir şekilde kendini geliştiriyor 🤠

Daha iyi bir eş ve hayat için zaten kendini geliştirmen gerekiyor. Hipergami denen bir şey de var kısaca.

Kendin den daha üstün bir eş seçme eğilimi😅

Öğrenmek isteyen her türlü öğreniyor ve bir şekilde kendini geliştiriyor 🤠
Öğrenmek istemiyor işte sıkıntı orada. Şiddet gören kadın ama yine de "onu benim beyim bilir" diye susan da kadın:) Onu, o kadına söyleten davara zaten bir şey demiyorum yoksa perma ban yerim:)

Öğrenmek istemiyor işte sıkıntı orada. Şiddet gören kadın ama yine de "onu benim beyim bilir" diye susan da kadın:) Onu, o kadına söyleten davara zaten bir şey demiyorum yoksa perma ban yerim:)

Bu da herkesin seviyesin de bir kadın olduğunu kanıtlıyor işte 😅

Herkesi kurtaramazsın işte. Diğer insanları değiştirmek bence zaman kaybı. Bu enerjiyi kendine geliştirmek için kullanmalısın.

Bu durum biraz karışık🤔
Okumuşun cahili daha beter oluyor :) Bunlar da yok değil.

Inna der gibi söyledin sanki😅

Bu enerjiyi kendine geliştirmek için kullanmalısın.
Ben kendimi kurtardım da (zaten öyle bir çevrem hiç olmadı şükür) yazık kendi eliyle kendini ateşe atanlarla dolu dünya.

Allah akıl fikir versin, böyle sığ bir düşünce olabilir mi ya? Orta doğu ile alakalı olduğunu düşünmüyorum adam okumuyor ki okumuyor! Ondan bundan duyduğu yanlış bilgilerle yorum yapıyor sonucu: Türkiye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı