Kıza açılamamak

İlk gelinin kardeşini öv aranı iyi tut sen bir iyilik istediğinde severek yapacak kıvamda olsun, ha bir de en önemli kritik nokta; sakın 2 gün sohbet ettikten sonra senden çok hoşlandım kıvamlarına girme kızlar nefret eder.

Öyle yazmışsın ki yengene yürüyorsun gibi gözüküyor.
Düğünde gelinin kardeşini önce biraz öv, egosunu okşa, eğer kız düğündeyse gösterip sorarsın. Hem direk tanıştırmış olur sizi. Değilse de yine sorarsın, zaten samimiymişsiniz yardım eder sana.
Mantıklı hocam dediğiniz.
Korkmayın hocam ben de açıldım, reddetti. Beni her yerden engelledi. Hakkımda kötü şeyler söyledi ama olsun. (İlk deneyimimdi.)
Benim gibi bi durum muydu yoksa kız okuldan falan mı arkadaşındı. Daha öncesinde kıza açılma gibisinden şeyler yaşadım ama bunda işim bayağı zor. Açıkcası istiyorum bir yandan. Sonuçta düğünün ortasında ben rezil etmeyecekler ya.

Korkmayın hocam ben de açıldım, reddetti. Beni her yerden engelledi. Hakkımda kötü şeyler söyledi ama olsun. (İlk deneyimimdi.)
Beyler konu ile alakasız ama o gülücük emojisini neden attınız?
Mantıklı hocam dediğiniz.

Benim gibi bi durum muydu yoksa kız okuldan falan mı arkadaşındı. Daha öncesinde kıza açılma gibisinden şeyler yaşadım ama bunda işim bayağı zor. Açıkcası istiyorum bir yandan. Sonuçta düğünün ortasında ben rezil etmeyecekler ya.
İlk okul arkadaşımdı.

Arkadaşlar selam, biliyorum forumda bu tarz konular hoş karşılanmıyor ama sizin de düşüncenizi almak isterim.
Şimdi bu hafta abimin düğünü var ben bu kızı daha önceden tanışma, isteme, nişan gibi şeylerde görmüştüm. Hiç muhabbetimiz yok sadece isimlerimizi biliyoruz o kadar. Kızın Instagram hesabını bulamadım belki yok.

Şimdi tek bir oyun hamlem var, abimin evlendiği kızın kardeşi ile aram hepsinden daha iyi kendisi üniversiteli olsa da benim yaşıma daha yakın. Ben buna pazartesi günü onlar geri evlerine döndükten sonra mesaj atayım diyorum. Mesajda da kızın ismini doğrulayıp, Instagram'ını isteyeyim güzel bir dille. Eğer yok açmadı falan veya neden istiyorsun derse ya iştebilirsin falan gibisinden konuşurum, anlayacağını düşünüyorum.

Sizin de bu hamlem veya genel olarak söylemek istediğiniz bir şey varsa beklerim.
Düğünde baya karizma ve yakışıklı ol, güzel giyin ve ilgilendigin kız dahil herkes sana baksın. Ve o kıza ilgisiz davran, umrunda degilmis gibi. Umursamaz tavırlarından vazgecmeden arada onu öv, kıyafetin güzel olmus de, cok güzel olmussun de. Ve umursamazlıga devam et, bir de son olarak onla ufak bir muhabbete gir. Kısa sürsün ve muhabbetinizde umursamaz davranmaya devam et. Daha sonra kızın ablasından mesaj ilet, onu begendigini iletmesini iste. Onunla konusmak istedigini söyle, reddedecegini düsünmüyorum.

Şimdi hocam yengenize açılmak biraz zorlayacak ama kapalı bir yerlerde küçük şeyler sorabilirsiniz.
Düğünde baya karizma ve yakışıklı ol, güzel giyin ve ilgilendigin kız dahil herkes sana baksın. Ve o kıza ilgisiz davran, umrunda degilmis gibi. Umursamaz tavırlarından vazgecmeden arada onu öv, kıyafetin güzel olmus de, cok güzel olmussun de. Ve umursamazlıga devam et
"Oooo Hawli"

Beyler konu ile alakasız ama o gülücük emojisini neden attınız?
Açıl bir şey olmaz deyip her yerden engellendiğini söylemen komik çünkü 😀

Açıl gitsin, kız seni yiyecek değil ya. Dediğin gibi yapmak mantıklı. Tanıdığın kızdan istersin sevdiğin kızın Instagram'ini, uygun bir şeyler yazarsın. Olursa olur olmazsa olmaz, çok da dert etme.

Düğünde baya karizma ve yakışıklı ol, güzel giyin ve ilgilendigin kız dahil herkes sana baksın. Ve o kıza ilgisiz davran, umrunda degilmis gibi. Umursamaz tavırlarından vazgecmeden arada onu öv, kıyafetin güzel olmus de, cok güzel olmussun de. Ve umursamazlıga devam et, bir de son olarak onla ufak bir muhabbete gir. Kısa sürsün ve muhabbetinizde umursamaz davranmaya devam et. Daha sonra kızın ablasından mesaj ilet, onu begendigini iletmesini iste. Onunla konusmak istedigini söyle, reddedecegini düsünmüyorum.
Böyle yapmacık 'alpha' detaylarını sevemiyorum ya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı