Kıza Açılmak

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben Azerbaycan'da yaşıyorum. Sevdiğim kızla aynı sınıfta okuyoruz. Onun kız arkadaşı benim en yakın arkadaşlarımdan biri. Ve sınıfta benim kıza aşık olduğumu kızdan başka herkes biliyor. Kız da benden hoşlanıyor ama biraz çekingen olduğu için söyleyemiyor. (Yani gözlerden anlıyorum) Şöyle anlatıyım "Adını Sen Koy" dizisindeki Zehra gibi o da. Yani çok benziyorlar. Hem içten hem de yüz bakımından.
Aslında bu cuma İnşAllah kıza açılacagım. Sizden sadece ne söylemeliyim ve cesaret verici sözler bekliyorum.
Herkese teşekkürler:)

Sınıftaki herkesin bilip de, bahsettiğin arkadaşının bilmemesi ihtimali sıfır. Onlar kendi aralarında gizli ittifak kurar, mutlaka haberi iletirler.
Hemen açılma da biraz yanında bulun, vakit geçir. Ne tepki veriyor ona göre hareket et.

Son düzenleme:
Benim geçen yaşadığım şey. Tek yapman gereken biraz vakit geçirmek ve doğal olmak.
Biri de bana yardım etsin ben bir kızdan hoşlanıyorum. Aynı sınıftayız nasıl açılmalıyım?

Niye direk açılma ihtiyacı hissediyorsun ki? Biraz flörtleşin ne bileyim baş başa zaman geçirin sigara içiyorsanız sigara içmeye çıkın kahve içmeye gidin kafelere gidin sinemaya falan gidin. Sonra zaten kendisi gerçekleşir bu söylediğin durumun.

bilmemesi ihtimali sınıf.
Otomatik klavye sorunu olmuş sanırım hocam. Sınıf = sıfır. :D

Bence direkt içinden gelenleri söyle gitsin. En fazla ne kaybedeceksin? Düşün bir de kızın nikahına kadar içinde tuttuğunu, yıkılırsın sonra da şu müzik çalar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söyle be, her gün öleceğine bir gün öl. (y)

@Mehmet Ferit bir sigara yakasım geldi be. Aynısını yaşadım sayılır.

Nedense son zamanlarda bu tür konularda artış oldu. Tamam konu açın tabii de, Technopat'a uygun konular değil pek.

Ben yerinde olsam felsefi aşk sözlerine bakıp, kızı hayran bırakırdım kendime :D. Zaten bu devirde çoğu insan farkında olmasa da sapyoseksüeldir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı