Kıza gülümseyerek kötü bir şey mi yaptım?

Kratos34

Femtopat
Daha fazla  
Okulda bir olay oldu şimdi anlatıyorum. Bizim sınıfımızda özel raporlu sadece sınav günleri okula gelen bir kız var utangaç hocalarla fısıldayarak konuşur ve tekli sırada oturur. Olay şöyle: Arkadaşlarımı bahçede bekliyorum okuldan çıkmak için.
O sırada özel raporlu kız geldi ismini vermicem. Onla göz göze geldik ben laubali olmayayım ön yargılı davranmıyım diye gülümsedim. O adımlarını yavaşlatarak bana baktı bende gökyüzüne baktım olay çıkmasın diye sonra gitti anlamadım çok imalı şüpheci bir şekilde bakıyordu ben gülümseyerek kötü bir şey mi yaptım?

Aman ismini verseydin hemen tanıyacaktım, iyi oldu vermediğin. Gülümseyerek değil konu açarak kötü bir şey yapmışsınız. Forumun kalite seviyesi ilk yıllarımda nasıldı şimdi nasıl...
Tavsiyem odur ki gelecekte ne saçmalamışım diyeceğin mevzularını burada değil başka yerde ölümsüzleştir yoksa bazı insanlar için forumu bırakma sebebi oluyorsunuz.
(Temsili= 2018'deki ben)

Son düzenleme:
1643197764500.png

Aman ismini verseydin hemen tanıyacaktım, iyi oldu vermediğin. Gülümseyerek değil konu açarak kötü bir şey yapmışsınız. Forumun kalite seviyesi ilk yıllarımda nasıldı şimdi nasıl...

Bazen bu tarz şeyleri engelleyemezsiniz her şey bir “prime” dönemi var.
Gerçekten selam vermek merhaba demek taciz olmuş :D
Zaten ben kızlarla konuşmam mesela başka bir sınıftan önceden aynı kurstaydık bu arada olduğum bir kızla tanışamadım bu olay gibi bir şey başıma gelmesin diye (bir de utangacım)

Okulda bir olay oldu şimdi anlatıyorum. Bizim sınıfımızda özel raporlu sadece sınav günleri okula gelen bir kız var utangaç hocalarla fısıldayarak konuşur ve tekli sırada oturur. Olay şöyle: Arkadaşlarımı bahçede bekliyorum okuldan çıkmak için.
O sırada özel raporlu kız geldi ismini vermicem. Onla göz göze geldik ben laubali olmayayım ön yargılı davranmıyım diye gülümsedim. O adımlarını yavaşlatarak bana baktı bende gökyüzüne baktım olay çıkmasın diye sonra gitti anlamadım çok imalı şüpheci bir şekilde bakıyordu ben gülümseyerek kötü bir şey mi yaptım?
Hocam zaten sadece sınav günleri geliyormuş, kafanıza takmayın böyle şeyleri.

Hocalara söyler diye korktum telefondan yani sınıf grubunda var çünkü.
Dostum ne diyebilir ki en ekstrem ne olabilir "Kratos34 bana güldü hocaaağm" diyecek hocalar muhtemelen sana bunu yansıtmayacak bile ya da nedenini sorduklarında buraya yazdığın şeyin aynısını onlara da söylersen zaten sorun kalmaz.

Dostum ne diyebilir ki en ekstrem ne olabilir "kratos34 bana güldü hocaaağm" diyecek hocalar muhtemelen sana bunu yansıtmayacak bile ya da nedenini sorduklarında buraya yazdığın şeyin aynısını onlara da söylersen zaten sorun kalmaz.

Panik bir insanım hocam biraz ben o yüzden böyle oldum sanırım.
Panik bir insanım hocam biraz ben o yüzden böyle oldum sanırım.

Geri
Yukarı