Çözüldü Kızak yapılan HDD sistemde 0x800701E3 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PuselMert

Hectopat
Daha fazla  
NEDEN.PNG

Selamlar, kararımı verip bilgisayarıma kızak yaptırttım ancak HDD, kızakta sıkıntı çıkartıyor. Bir klasör oluşturamıyor. Bir şey açamıyorum, yukarıda belirtilen hatayı her seferinde alıyorum. Sebebi nedir? Oyunlarımı indirip kuramayacak mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızak derken laptop'larda CD-ROM'a HDD takılan aparattan bahsediyorsunuz değil mi?

HDD'de bozuk sektörler varsa bu hataya sebep oluyor olabilir. HD Tune indirip bozuk sektör testi yapar mısınız HDD'ye? HDD'de sıkıntı yoksa kullandığınız kızakta bir problem olabilir.

Ek olarak, her şeyden önce HDD'de önemli verileriniz varsa acilen yedeklemenizi öneririm zira donanımsal bir problem gibi duruyor.

Son düzenleme:
@PuselMert Disk ölmüş gibi görünüyor. Hard Disk Sentinel indirip bakabilir misiniz sağlığına bir de?

Kızak ile alakalı bir problem olduğunu sanmıyorum ancak emin olmak adına diski başka bir bilgisayara takıp test yapmayı deneyin olmazsa.
Olumsuz. Başka bir bilgisayara takma imkanım bulunmamakta laptop bu ve tak çıkar işinden anlamıyorum. Bu kapanma bitsin tekrar bir bilgisayarcıya götüreyim olmadı

Geri
Yukarı