Kızı tekrardan aranmalı mıdır?

Fluuman

Centipat
Daha fazla  
Yüz yüze derse hiç katılmamıştım bugün gidene kadar. Zaten geçen cuma ve bu salı yüz yüze oldu. Haftada iki gün yani. Kızla perşembe günü gruptan haberleşip PDF çıkarmaya gidelim mi dedim, o da tamam deyip geldi. Bayağı gezdik, eğlendik, iyi samimi olduk. Bugün okulda ise hiç pas vermedi. Ben kendisine ne yapıyorsun deyip el uzattım, o da elini verip iyiyim sen dedi. Neden hiç konuşmadı anlamadım. Sınıfta da kimseyle samimi değildi zaten ve bana da buluştuğumuzda çok arkadaş sevmiyorum demişti ama iyi eğlenmiştik bana iyiydi yani. Bugün akşam aradım, "Dışarıdayım, gel istersen, yarın tatil, iyi olur." dedim ama yatıyormuş galiba çünkü sesi öyleydi gerçekten. Bilmem ki ya dedi, sonra yok ya gelmeyim dedi. Ben de yatıyor muydun, dedim gülerek, o da gülerek evet dedi. Sonra haberleşiriz o zaman dedim, o da tamam dedi kapattık. Yarın kızı yine arayım mı, yoksa pazarı mı bekleyim ya da onun mu aramasını bekleyeyim? İyi bir tavsiye verin, gerçekten kızdan çok hoşlanıyorum. Sürekli aklımda ya.

Her arkadaş olduğum kızdan hoşlanmıyorum. 3-4 tane kız arkadaş edindim okula başladığımdan beri tek bundan hoşlandım. Aramasını beklemek en iyi şey bu mu sence yoksa yarın bir kere daha aramak nasıl olur?

Yarın aramayın hocam. Bırakın o sizi arasın. Aramazsada takmayın kafaya.

Aynı konuyu 2 defa açmayın.
İlk başta arayım mı diye açtım. Bu konuda aradım yarın yine arayım mı diye açılan konu. Derdimi kime anlatayım ? Forumlar bunun için var bence. Birbirimize yardımcı olmalıyız abi.
Benden de ufak bir tavsiye, çok ta beklememek lazım.
Evet işte aklıma takılan sorulardan biri bu. Kız ya üzerinde düşmüyorum diye soğursa ? Pazar mı arayım yoksa pazartesi online ders sonrası mı ya da hemen yarın mı ?

İlk başta arayım mı diye açtım. Bu konuda aradım yarın yine arayım mı diye açılan konu. Derdimi kime anlatayım ? Forumlar bunun için var bence. Birbirimize yardımcı olmalıyız abi.

Evet işte aklıma takılan sorulardan biri bu. Kız ya üzerinde düşmüyorum diye soğursa ? Pazar mı arayım yoksa pazartesi online ders sonrası mı ya da hemen yarın mı ?
Konu içeriğini aynı yazmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı