Kızı tekrardan aranmalı mıdır?

Sizin içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın. Doğal olun yani.
Evet işte aklıma takılan sorulardan biri bu. Kız ya üzerinde düşmüyorum diye soğursa ? Pazar mı arayım yoksa pazartesi online ders sonrası mı ya da hemen yarın mı ?
Yaşadığımdan biliyorum, soğuyup gidiyor ellerinden:(

Sizin içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın. Doğal olun yani.

Yaşadığımdan biliyorum, soğuyup gidiyor ellerinden:(
Yarın aramak var içimde. Yarın arayım o zaman. Kız da benden az hoşlandıysa sevgili anlamında olsun normal arkadaş anlamında olsun aradığımda of bu çok sıkıyor diye düşünmez hoşuna gider doğru değil mi ? Buluşmak istemiyor düşüncesindeyse beklesem ne olacak ki demi.

Şimdi ilk akla gelen en mantıklı seçenek aslında mantıklı seçenek değildir. Sen kızı 1 kere çağırdın süper buraya kadar hiçbir sıkıntı yok ama kız hayır dedi. Eğer sen 2. daveti yaparsan kızın bilinçaltına senden başka seçeneğim yok sana yürüyorum mesajını göndereceksin. Bu da kızı olacağı varsa bile senden iter. Yani burada artık yapman gereken %90 ilgini kızdan çekmek. Bu ne demek? Mesaj, arama, dışarı çıkma teklifi yok. YASSAHH. Sadece okulda gördüğünde ayak üstü naber napıyorsun? sorusu sonra 30-35 saniye muhabbet ardından hemen neyse ben kaçıyorum arkadaşlar bekliyor görüşürüz deyip devam etmek. Kız diyecek ki "Allah allah bu Fluuman baya sağlam bir çocuk herhalde. Hiç sallamıyor beni falan. Dur ben şunu bir yarın yoklayayım."

Şimdi ilk akla gelen en mantıklı seçenek aslında mantıklı seçenek değildir. Sen kızı 1 kere çağırdın süper buraya kadar hiçbir sıkıntı yok ama kız hayır dedi. Eğer sen 2. daveti yaparsan kızın bilinçaltına senden başka seçeneğim yok sana yürüyorum mesajını göndereceksin. Bu da kızı olacağı varsa bile senden iter. Yani burada artık yapman gereken %90 ilgini kızdan çekmek. Bu ne demek? Mesaj, arama, dışarı çıkma teklifi yok. YASSAHH. Sadece okulda gördüğünde ayak üstü naber napıyorsun? sorusu sonra 30-35 saniye muhabbet ardından hemen neyse ben kaçıyorum arkadaşlar bekliyor görüşürüz deyip devam etmek. Kız diyecek ki "Allah allah bu Fluuman baya sağlam bir çocuk herhalde. Hiç sallamıyor beni falan. Dur ben şunu bir yarın yoklayayım."
Olur da herkes böyle değil.

Olur da herkes böyle değil.
Kanka % olarak çok yüksek böyle. Herkes bir hayatını gözünün önüne getirsin, hep Fluumanın yaptığı gibi kızları darladık, sürekli peşinden koştuk. Sonuç? Sıfır. Demek ki hep aynı şeyi yapıp farklı sonuç bekliyoruz. Artık bazı şeyleri farklı yapmak lazım demek ki. Benim aldığım izlenim şu, Fluuman kızı hemen arar ve buluşma davet ederse alacacağı cevap "Yaaa fluuman kusura bakma hafta sonu kızlarla plan yaptık. Haftaya ayarlarız olur mu?" ya da buna benzer bir şey işte. Yani şu anki cevaplara göre kızı darlamak %100 kayıp demek. Darlamaz cool çocuğu oynarsa bir şans olabilir.

Önce bekle derken mesela pazar mı arayım yoksa pazartesi online ders var online ders bitince mi arayım ?
Pazar'a kadar aramazsa sıkıntı var bence. Sen ara öyle oluyorsa. Diyelim utandın arayamadın, Pazartesi online ders için ara. Hani, dersler nasıl, online seviyor musun falan diye konu açar sana hem 😌

Kız öyle biri değil diye düşünüyorum. Kızla buluştuğum gün kız gerçekten harbi delikanlı kız deriz ya aynen öyle çok iyi biri. Kız herkesle samimi olayım ilgi çekeyim peşinde değil. Gördüğümü söylüyorum. Kızla sınıfta iki kere göz göze geldik. Benle buluşma fikri kafasında varsa yarın aradığımda aa bu dünde aradı yıkık galiba neyse vazgeçtim demez galiba.

Kız öyle biri değil diye düşünüyorum. Kızla buluştuğum gün kız gerçekten harbi delikanlı kız deriz ya aynen öyle çok iyi biri. Kız herkesle samimi olayım ilgi çekeyim peşinde değil. Gördüğümü söylüyorum. Kızla sınıfta iki kere göz göze geldik. Benle buluşma fikri kafasında varsa yarın aradığımda aa bu dünde aradı yıkık galiba neyse vazgeçtim demez galiba.
Anladım kanka. Yani benim gördüğüm, karşılaştığım insanlar böyleydi. Sende farklı olur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı