Kızı ve karısı sokak kedisinden korkuyor diye tehdit edildik

Konu kedi değil de köpek olsaydı dediklerini sonuna kadar yapardı ama kedi için bu dediklerini yapamaz. Ayrıca kedi için kimse imza falan da atmaz diye düşünüyorum sonuçta ne gibi çevreye rahatsızlık verebilir ki?
Ya hayvancağzın sesi çıkmıyor. Sadece adamın kızı ve karısı korkuyormuş. Hayvanın üstüne gitsen kaçacak zaten. Neyin kafası bu anlamıyorum ki?! Köpek olsa ısırır falan tamam ama kedilerin öyle saldırganlıkları yoktur diye biliyorum ki 20 senedir kedi beslerim, daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım.
Parazite neden oluyor.
Suda kaynatıp da versem olur mu?
Yok hayır. Onlar sizi apartmandan atarız vs. diye tehdit etmiş. Siz de onları ''Ağzını yüzünü dümdüz ederim'' diye tehdit edin.
Tehditlerimi son çare kozu olarak saklıyorum 😀

Öncelikle tehdit etmesi çok yanlış ama bir şey demek istiyorum. Ortak alanlarda hayvan bakmak ne kadar doğru. Anladığım kadarı ile apartmanda geziyor küçük arkadaşımız. Kedinin bakımı düzgün yapılmazsa pire sorunu yaşarsınız ikinci olarak apartman sakinleri korkuyor olabilir ki zaten başlıkta belirtmişsiniz.
En doğrusu kediyi evinize almanız olacak veya apartmandan uzak bir yerde beslemeniz.

Kedileri çok severim ama insanlar rahatsız oluyorsa milletin kapısının önünde kedi getirtecek davranışlarda bulunmazdım, sizin davranışınızı da doğru bulmadım. Benim annem de çok korkuyor kediden onların bakış açısından bakın.
Öncelikle tehdit etmesi çok yanlış ama bir şey demek istiyorum. Ortak alanlarda hayvan bakmak ne kadar doğru. Anladığım kadarı ile apartmanda geziyor küçük arkadaşımız. Kedinin bakımı düzgün yapılmazsa pire sorunu yaşarsınız ikinci olarak apartman sakinleri korkuyor olabilir ki zaten başlıkta belirtmişsiniz.
En doğrusu kediyi evinize almanız olacak veya apartmandan uzak bir yerde beslemeniz.

Kediler biz şu anki evimize taşınmadan önce de binanın önünde hayatlarını sürdürüyorlardı ve apartmanın dış merdivenlerinde gezinip yatıyorlardı. Çevre sakinleri zaten besliyorlardı, üstüne biz eklendik. Sırf kedi apartmana girdi diye yaygara kopardılar. Tamam korkuyor olabilirler de, korku, insanlara hayvanların yemeğini suyunu elinden alma iradesi kesinlikle vermez diye düşünüyorum. Haksızsam haksızsın deyin, ben de adamdan özür dileyip konuyu kapatayım.

Kediler biz şu anki evimize taşınmadan önce de binanın önünde hayatlarını sürdürüyorlardı ve apartmanın dış merdivenlerinde gezinip yatıyorlardı. Çevre sakinleri zaten besliyorlardı, üstüne biz eklendik. Sırf kedi apartmana girdi diye yaygara kopardılar. Tamam korkuyor olabilirler de, korku, insanlara hayvanların yemeğini suyunu elinden alma iradesi kesinlikle vermez diye düşünüyorum. Haksızsam haksızsın deyin, ben de adamdan özür dileyip konuyu kapatayım.
Haklısın.

Burada tartışmanın faydası yok hocam bildiğinizi okuyun.

Bizim apartman kapısının önünde de var bir kedi. Sadece apartmana girdi diye biraz abartmışlar konuyu.
Kedi apartmana girip çıkmazsa sorun olmaz diye düşünüyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı