Kızın benim hakkındaki düşüncesini anlayamıyorum

Bu zamana kadar sevgili işlerinden uzak durmuş birisiyim.
Yeni bir kız ile tanıştım, her gün düzenli olarak konuşuyoruz yaklaşık 3-4 aydır her gün.
Daha önceden bu kıza çıkma teklifi de ettim aslında ama o "daha seni yeni tanıyorum eğer 1 yıllık falan tanışmış olsak direkt kabul ederdim" dedi.
Bundan sonra ise konu aralarında hafiften olayı açtığımda "bu zamana kadar aldığım en büyük teklif oydu" tarzında şeyler söylüyor.
Ayrıca bizim bir arkadaş grubumuz var oraya da bu kızı dahil ettim.
1 ay kadar önce her şey saçma sapan bir durumda giderken kız ile tartıştım. En son birbirimize yazmamaya başladık.
Gruptaki en yakın arkadaşım aracılığıyla grupta kız ile benim aramda geçen bu tartışmadan, kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığından emin olmak için yem attırdım.
Kız bu yemden sonra olaya dahil oldu tam da istediğim gibi fakat tartışma sonunda "arkadaşım olarak görüyorum" dedi.
Bunu grup ortamı olduğu için mi söyledi bilemiyorum. Kafamı karıştıran noktalardan sadece biri bu.
Farklı kızlarla konuştuğumda bana trip atıyor.
"Neden trip atıyorsun?" falan dediğimde "arkadaşlar birbirini kıskanır ya hani?" falan diyor ama o çıkma teklifi ettiğim zaman "benim de sana karşı hislerin var" demişti.
Daha tanışmamızın üstünden 3-4 ay geçmesine rağmen 2-3 kez kız ile buluştuk.
Annesi beni tanıyormuş ama nasıl tanıttı bilemiyorum.
Kısaca kızın bir dediği diğer dediğini tutmuyor, sizce ne yapmalıyım?
Artık ben ne yapacağımı şaşırdım, işin içinden çıkamıyorum :D.
Sizce kız benden hoşlanıyor olabilir mi? Yoksa gerçekten arkadaşı olarak mı görüyor?
Hayır gelmez ondan.

Sürekli siz ilgi göstermişsiniz anladığım kadarıyla. Soğuk davranın birkaç gün, eğer sürekli sizinle konuşmak istiyorsa bir şeyler hissediyordur. Eğer tam tersi olursa da sizin kararınız ister arkadaş kalın ister salın.

Reis sevdiğini bir yerde belli eder. Yanlış karar kararsızlıktan daha iyidir. Ağzını son kez yokla, olmadı şutla gitsin. Senin duygularınla oynamasına izin verme. Kalp ya sever ya sevmez. Ortası yok. Ayrıca aldığım en iyi teklif diyen biri eğer sana arkadaşım gibi diyorsa o kız dengesiz bir kişiliğe sahip demektir. Dediğimi yap, olmazsa yeni neferlere çıkarsın.

Bu zamana kadar sevgili işlerinden uzak durmuş birisiyim.
Yeni bir kız ile tanıştım, her gün düzenli olarak konuşuyoruz yaklaşık 3-4 aydır her gün.
Daha önceden bu kıza çıkma teklifi de ettim aslında ama o "daha seni yeni tanıyorum eğer 1 yıllık falan tanışmış olsak direkt kabul ederdim" dedi.
Bundan sonra ise konu aralarında hafiften olayı açtığımda "bu zamana kadar aldığım en büyük teklif oydu" tarzında şeyler söylüyor.
Ayrıca bizim bir arkadaş grubumuz var oraya da bu kızı dahil ettim.
1 ay kadar önce her şey saçma sapan bir durumda giderken kız ile tartıştım. En son birbirimize yazmamaya başladık.
Gruptaki en yakın arkadaşım aracılığıyla grupta kız ile benim aramda geçen bu tartışmadan, kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığından emin olmak için yem attırdım.
Kız bu yemden sonra olaya dahil oldu tam da istediğim gibi fakat tartışma sonunda "arkadaşım olarak görüyorum" dedi.
Bunu grup ortamı olduğu için mi söyledi bilemiyorum. Kafamı karıştıran noktalardan sadece biri bu.
Farklı kızlarla konuştuğumda bana trip atıyor.
"Neden trip atıyorsun?" falan dediğimde "arkadaşlar birbirini kıskanır ya hani?" falan diyor ama o çıkma teklifi ettiğim zaman "benim de sana karşı hislerin var" demişti.
Daha tanışmamızın üstünden 3-4 ay geçmesine rağmen 2-3 kez kız ile buluştuk.
Annesi beni tanıyormuş ama nasıl tanıttı bilemiyorum.
Kısaca kızın bir dediği diğer dediğini tutmuyor, sizce ne yapmalıyım?
Artık ben ne yapacağımı şaşırdım, işin içinden çıkamıyorum :D.
Sizce kız benden hoşlanıyor olabilir mi? Yoksa gerçekten arkadaşı olarak mı görüyor?
1- kız senden emin olmak istiyor.
2- yemlemekle hata yapmışsın.
3- özelini en yakın arkadaşınla bile paylaşmayacaksın.
4- yarın bir gün o grup dediğin yerden biri kıza seni yemledi böyle böyle der, kız da sana tenekeyi bağlar.

Geri
Yukarı