Kızın yanına gidip konuşmaktan utanmak

Ben anlamıyorum siz farklı bir evrende falan mı yaşıyorsunuz. Daha 2 saat önce aynı konu açıldı, aynı cevaplar buraya da yazılacak, baksanıza oraya. Aynı konudan bin tane açıldı, okusanıza onları.

Neyse gidip merhaba diyeceksin. Başka ne yapabilirsin ki? Bir konu hakkında soru sor, devamı gelir bir şekilde.

Utanılcak bir şey yok. Bunlar senin duyguların ve benzerleri herkeste var. Ayrıca ikinizinde ağzı var dili var bir selam vermek bu kadar zor olmamalı. 😃

Vallahi delireceğim. Çok fena bir utangaçlık var. Kız bana bakıyor, ben ona bakıyorum, en yakın kız arkadaşımın çocukluk arkadaşıymış. Ama ne bileyim, arada yanımıza geliyor o ama benim için değil, arkadaş için. Arkadaşlarım da gülüyor geldiği için, sonra kız anlayacak falan, ondan da utanıyorum. Ne yapmam lazım? Veya Türk dizilerininin 1. bölümdeki olayları yapmak mı daha mantıklı?
Git konuş, konuşarak özgüvenin düzelir başka yolu da yok. Kızı analiz et, çekingen bir tipse ona göre üslüp ve hareket takın, eğer ki konuşkan biriyse ona göre hareket edeceksin. En önemlisi ise yapmacık olma, oturmasını kalkmasını bil ve edepli ol. Mastürbasyonu bırak.

Konuşma niyetin varsa utangaçlığı bir kenara bırak ve açıl. Vakit kaybettikten sonra daha özgüvenli ve "keko" olarak nitelendirilen erkekler kızla birlikte olunca da "Niye efendim iyi erkekler varken keko erkekleri tercih ediyorlar?" diye konu açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı