Kızla arkadaş kalma

Arkadaş kalmanız senin için uzun vadede daha kötü olabilir. Onu unutman daha da zorlaşabilir. Ve sevgili olamadık bari arkadaş kalalım düşüncesi bence biraz ezikçe bir düşünce. Bunun yerine kendi kendine unutmayı denemek çok daha iyi olacaktır bence. En fazla biraz ağlarsın olur biter yani.

Hocam kız istemiyorsa onun üstüne gitmeyin yoksa öfkelenir bir daha arkadaş olamazsınız ve kız sizi sevdiğini belli ediyorsa açılın ama içinde saklıyorsa sabır edin en kötüsu kız başka birisinden hoşlanıyorsa işiniz zor geçmiş olsun hocam kızlar hassastır.

Vallahi durum kötü ya uyku düzenim falan mahvoldu sınıfta göz göze geliyoruz kalbim yerinden çıkacak gibi gece 4'te yatıyorum 3 saat uykuyla okul geliyorum 4 saat uyuyorum falan vallahi haftaya ya da cuma günü falan bir son kez şansımı deneyeceğim olmazsa bulucaz bir yolunu aynı sınıftayız unutmak mümkün değil haftada 5 gün aynı ortamdayız.

Vallahi durum kötü ya uyku düzenim falan mahvoldu sınıfta göz göze geliyoruz kalbim yerinden çıkacak gibi gece 4'te yatıyorum 3 saat uykuyla okul geliyorum 4 saat uyuyorum falan vallahi haftaya ya da cuma günü falan bir son kez şansımı deneyeceğim olmazsa bulucaz bir yolunu aynı sınıftayız unutmak mümkün değil haftada 5 gün aynı ortamdayız.
Merhaba, yaklaşık 2 aydır bende böyleydim Üniversiteden sınıfımda bir kız ile. Normalde hiç konuşmuyorduk ama şimdi kanka gibiyiz. Böylesinin daha iyi olacağını düşündüğüm ve hiç şans vermediğim için bu yolu seçtim.
Sen daha ondan hoşlandığını söylemediysen bence kanka ayakları ile arkadaş kalmaya bak sende.

Merhaba, yaklaşık 2 aydır bende böyleydim üniversiteden sınıfımda bir kız ile. Normalde hiç konuşmuyorduk ama şimdi kanka gibiyiz. Böylesinin daha iyi olacağını düşündüğüm ve hiç şans vermediğim için bu yolu seçtim.
Sen daha ondan hoşlandığını söylemediysen bence kanka ayakları ile arkadaş kalmaya bak sende.

Açıldım işte sorun bu zaten bff gibiydik.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı